Wpis z mikrobloga

Zastawiam się czy to ja jestem jakiś dziecinny czy inni dorośli mają kija w dupie. Bo w sumie to nigdy nie byłem na takim zajebistym parku linowym, bo wychowywałem się w biedaPolsce i teraz chętnie bym poszedł * *_* *

Jak bardzo mogę zostać wyśmiany na parku linowym? Czy dzieciaki nie będą mnie wskazywać palcami, a dorośli dzwonić do prokuratora? XD

Ps. Dla posiadaczy MultiSportu cena za bilet normalny w tygodniu to 15 PLN, weekendy 25 PLN - bez limitów czasowych.

#wroclaw #parklinowy #multisport
sing - Zastawiam się czy to ja jestem jakiś dziecinny czy inni dorośli mają kija w du...

źródło: comment_KpWlMX2ooYIDFiyNvxHhD9Bg73dQaIAW.jpg

Pobierz
  • 30
@sing: co? Jaka rozkmina. Dla dzieci to tam wręcz nie ma co robić, jedno przejście na 10 sekund, 30 cm od ziemi xD normalnie wbijasz i idziesz, tylko weź jakieś rękawiczki bez palców do chwytania - nie wiem jak tam za Wrocławiem, ale na wyspie opatowickiej jest takie jedno miejsce, gdzie się trzeba chwycić i można ręce obetrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sing: Idź, trzeba wykorzystaj swoją szansę.
Ja chciałem iść, poszedłem i na 3 przeszkodzie musiałem zejść bo mi się lęk wysokości włączył, stawiałem krok na szczebelek i robiło się czarno przed oczami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
głupi mózg nie pozwala mi się bawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MadIen: mi przyszło do głowy jak zacząłem przeglądać zdjęcia z tego parku. Na każdym zdjęciu w google są tylko dzieci w wieku 6-14 lat xD