Wpis z mikrobloga

#united

mircy chciałbym się na wiosnę wybrać na jakiś mecz na #oldtrafford, najlepiej nie jakiś "hitowy" tylko z jakimś watford czy huddersfield co by bilety były jak najtańsze, jak wygląda sprawa z biletami, gdzie kupować? na stronie utd dużo wcześniej czy może w dzień meczu na stadionie czy zupełnie gdzie indziej?

druga sprawa jak z transportem, szukać bezpośrednich lotów? czy lepiej do londynu lub gdzieś a później autobus?

generalnie chciałbym jak najbardziej budżetowo aczkolwiek bez przesadyzmów
  • 5
@xddxdxdd: Nie jestem ekspertem, ale taniej chyba wychodziłoby kupić loty bezpośrednio do Manchesteru, ewentualnie do Liverpoolu(?), niż Londyn->Manchester. Pociągi, czy nawet jakieś autokary dość drogie w porównaniu do lotów z Polski.
@xddxdxdd musisz mieć kartę kibica by kupić bilet oficjalnie. Polecam dołączenie do grupy Manchester United Polska na Facebooku. Tam można zdobyć bilety od członków a czasem pomagają przy organizacji dojazdów i noclegów. Najlepiej jest lecieć do Manchesteru gdzie jest bardzo wygodne połączenie pociągiem do centrum miasta i szybka przesiadka na Old Traford.
@xddxdxdd: musisz miec karte kibica zeby kupic bilet, rocznie koszt bodajze 32GBP, potem bilet do tego. warto kupic bilet do liverpolu i stamtad uderzyc jak Ci nie pasuje bezposrednio do Manchesteru. Pamietaj ze jest dobry kawalek z lotniska w Manchesterze do centrum i na Old Trafford. Ja bralem hotel Premier Inn rowniez centrum, dotarlem autobusem pod stadion. Cenowo spoko warunki super.
Na fejsbuku bodajze na manchestet united polska ogarniaja jacys ludzie kikkudniowe wyjazdy za 1500zl.
Pewnie samemu da sie ogarnac taniej nie wiem nie zaglebialem sie w to nigdy