Wpis z mikrobloga

#depresja sorry nocna ze taguje. wizyta u psychiatry dopiero za miesiąc, a ja mam codziennie myśli samobójcze, nie mam energii do codziennego funkcjonowania a co dopiero robienia czegokolwiek produktywnego. pewnie zawale przez to sesje poprawkowa i rownie dobrze bede mogl sie wtedy zabic, ale i tak nie znajde odwagi i bede musial egzystowac w tym gownianym swiecie. do tego nie mam ANI JEDNEJ osoby ktora moglaby mnie wesprzec. moja wlasna matka nazywa mnie dziwakiem. do dupy z tym swiatem PS rozmowy przez internet za bardzo mnie stresuja, wiec jesli ktos chce zaproponowac konwersacje przez pw to dzieki, ale odmowie. dobranoc mirki, chcialbym sie nie obudzic ale niestety rano bedzie tak:
Iamnotaserial_killer - #depresja sorry nocna ze taguje. wizyta u psychiatry dopiero z...

źródło: comment_qMHQ6t7G8BhyUc28S3XBWAluVZPJLe5n.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@I_am_not_a_serial_killer: ja nie chce konwerswowac tylko powiedziec ci jedna mądrą rzecz. Uświadom sobie że stan w którym się znajdujesz to choroba mózgu i chcesz się zabić tylko dlatego że twój chory mózg tak ci mówi, a nie dlatego że na prawde tego chcesz. Ten stan minie, więc nie popełnij teraz błędu i przetrzymaj go i będzie gites jak nie teraz, to za rok, albo za 10, ale będzie i warto się
  • Odpowiedz