Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest chore?

Ci rodzice którzy pozwalają swoim gówniakom biegać z gołym dzyndzlem czy pierogiem w miejscach publicznych. A walić jeszcze plaże, już tutaj wyczuwam mocne pieluszkowe zapalenie mózgu ale co do cholery trzeba mieć w głowie, aby puścić tak gówniaka w centrum jakiegoś miasta? Ostatnio odwiedzałam rodzinne strony we #wroclaw, rynek, szklana fontanna, bachory biegają goły od góry do dołu, kąpią się w tej wodzie, piją, chlapią, istna sielanka. Totalnie nie widać, że kilka minut wcześniej po drugiej stronie obmywał się w niej jeden z meneli po kolejnej ciężkiej nocy, a parę metrów dalej ławkę okupuje gościu, który dość intensywnie się przygląda. Powodów cała masa, bo a) nikt nie chce oglądać nagich dzieci, b) niektórzy chcą oglądać nagie dzieci, c) ubrania zostały jednak po coś wymyślone i d) jak chcemy pieroga to se zjemy w domu. To jest tak kruci bezmyślne, że brak mi słów.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 170
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@worm_nimda: Czemu ty nie rozumiesz to ja naprawdę nie. Tak sobie przeglądam komentarze, to tak na oko ogarnia to 98% komentujących więc no serio, co jest z tobą nie tak? Nikt nie chce oglądać, i nie doszukujcie się tutaj dziwnych zepędów, po prostu większość ludzi odczuwa to samo zażenowanie co gdyby odczuwali przy rozebranym dorosłym człowieku. Bo dziecko, nie dziecko ale narządy płciowe ma i takie w sumie oglądanie ich gdy
  • Odpowiedz
@Yharnam: Sorki, niechcący wysłałem kawałek mojego komentarza, więc go usunąłem i wstawiam w całości.

Czemu ty nie rozumiesz to ja naprawdę nie. Tak sobie przeglądam komentarze, to tak na oko ogarnia to 98% komentujących więc no serio, co jest z tobą nie tak?


Zróbmy od razu 99.9999%, bo kto nam zabroni? Kupa odpowiedzi w ogóle pomija problem nagości a zarysowany przez OP problem dotyczy wielu kwestii obyczajowych i zdrowotnych (doszła jeszcze
  • Odpowiedz
Nikt nie chce oglądać, i nie doszukujcie się tutaj dziwnych zepędów, po prostu większość ludzi odczuwa to samo zażenowanie co gdyby odczuwali przy rozebranym dorosłym człowieku.


@Yharnam: ale jest więcej opcji, niz tylko "chce"/"nie chce" oglądać.
Dla mnie również dziecko niejako z definicji jest totalnie aseksualne i taka raczej powinna być reakcja zdrowego psychicznie człowieka.

Jasne, trzeba sobie zdawać sprawę, ze są i tacy, ktorzy maja nierowno pod sufitem i ich
  • Odpowiedz
@dob3k nauczylem sie ze z Wami nie da sie prowadzic konstruktywnej dyskusji. Ludzie to kal pedzacy przez kanalizacje czasu a Ty niestety nie wychodzisz ponad poziom. Nadal proponuje abys zesral sie na twarz.
  • Odpowiedz
@Albertucci: No Ty za to na szczescie zaprezentowales wszystkim swoj wysoki poziom. Twoje komentarze tyle wniosly do dyskusji, ze cale szczescie ze sie odezwales. Patrzac na Twoje poprzednie wpisy i komentarze jestes czysta skarbnica madrosci
  • Odpowiedz
@lubielizacosy:

mezczyzni ktorzy bronia nagosci tych dzieci pod tym wpisem musza muec cos z glową. Ja nawet na plazy rok temu zwracalem uwage matce bo mnie taki widok obrzydza, niestety nic to nie dalo bo to tylko dziecko i wedlug matki jemu wolno.

O #!$%@?...
W sensie nie, że matka, ale że @lubielizacosy. Ty tak poważanie? Nie trollujesz?
  • Odpowiedz