Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

OP: @crixos: ale tamte są lepsze. Facet dąży do bycia z ładniejsza. Tylko to że dużo zainwestował go trzyma przy danej kobiecie? Zdrowiej było by żyć bez miłości a jedynie z rozsądku.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Zkropkao_Na

OP: @zapster: a te które "kochasz" to też są do seksu czy jednak w łóżku są słabsze niż te do seksu?
@Publius: nic mu nie mówię bo sama nie jestem w stanie pojąć tak drastycznej różnicy że możesz slinić się do dziewczyny z Playboya a być z typową Klaudią
@Bonetti: czyli to czysta kalkulacja, ale dziewczyn które nie wyglądają tak seksownie jak te z jpg jest sporo. W
OP: @Bonetti: to w sumie najlepsze by było nie być z kimś z miłości bo nie obchodzi Cię czy właśnie z kimś flirtuje np. Jestem z chłopakiem z miłości i jestem zazdrosna(nie robię mu scen, trzymam to w sobie) a gdybym podchodzila do tego jak ty, czyli czysta kalkulacja i zero emocji to mialabym gdzieś czy jest ze mną szczęśliwy i czy dyma inną.
To dobre podejście dla kobiet w
gal kot: Marzycie o pięknych kobietach, porzadacie ich najbardziej na swiecie a decydujecie sie SAMI NIE WIEDZAC CZEMU na Ewelinke lub Monike ktore sa absolutnie przeciętne.

Piękno jest względne. Ja tam wole zadbanego średniaka, który ma w sobie magie dziewczęcego uroku, powabu i sekaspilu i do tego ma coś w głowie, niż super modelke z dżemem zamiast mózgu. Nie pociągają mnie plastikowe lale. Tak poza tym, niedoskonałości potrafią być cholernie pociągające.
ŚwieckiStarzec: kolezanko KAZDY OCENIA PO SOBIE. DLATEGO z duza doza pewnosci to Ty masz problem i to Ty chciałabyś księcia, a wybrałaś gorszego i teraz wolisz na kogoś zwalić winę. odejdz od niego i mu nie truj d... swoim marudzeniem bo rzeczywiscie Cie kopnie w żyć, a potem powiesz że to z uwagi na wygląd i ze jest "tacy ja kwszyscy faceci"

Zaakceptował: Zkropkao_Na

Może jest ze mną bo lepszej nie znalazł i w akcie desperacji postanowił ze mną być?


@AnonimoweMirkoWyznania: Otóż to. laski 10/10 z nsfw nigdy nie miałby nawet szany dotknąć, a przeciętną mirabelkę ma na co dzień

Nie mówcie ze wasza szkarada jest tak samo podniecaja jak Olivia Wilde bo w taka głupotę nikt nie uwierzy.


tak też, z różnych powodów, może być czasem
ja się zakochałam i dlatego z nim jestem ale faktycznie podejście gdzie wybieram a nie kieruję się miłością jest zdecydowanie lepsze. Taki związek ma szansę na długie lata bo to czysty zysk.


@AnonimoweMirkoWyznania: Zakochałaś się w nim, nie twierdzę że nie, większość ludzi jest z osobami w których się
w przeszłości zakochało, co nie zmienia faktu że zakochanie to też mniej lub bardziej świadomy wybór. Wybór z pośród osób u których
Uroda Pani na ulicy przeminie, a trzeba będzie się z nią męczyć dluuuuuugie lata.

Mimo wszystko przy wyborze partnerki na całe życie patrzy się też na charakter

gdyby dziewczęta były tylko do oglądania i dymania to pewnie miałabyś sporo racji, ale nie masz masz.


@Bonetti: @biszofshofen: @Inboxie: Zabawnie zakładacie że te piękne są mniej inteligentnie, mniej fajne, mniej upierdliwe, gorzej się z nimi żyje. To jest to sławne obrzydzanie