Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Może jest ze mną bo lepszej nie znalazł i w akcie desperacji postanowił ze mną być?


@AnonimoweMirkoWyznania: Może tak być. Upolował Cię i się tego trzyma z wygodnictwa.

Ale spójrz na to z innej strony.
Partnerka z którą facet planuje być na dłużej nie musi być 9/10 z wyglądu. Może i być 6/10 jeśli nadrabia charakterem.
@Bonetti zapomniales dodac:

5. Uwielbiamy aie uaprawiedliwiac z naszego #!$%@?.

Autor ma racje. Oklamujecie sie i jest Wam zle z tym ze ruchacie kobiety-serniki dlatego wmawiajac im ze sa piekne to samo samo wmawiafie sobie a potem walicie gruche do hasztag nsfw.
OP: @Jackal-SS: to mój pierwszy chłopak, nikt wcześniej nie był mną zainteresowany z wiadomych względów
@krystekk2: siłownią nie sprawię że będę mieć prosty i zgrabny nos, brak sińców i doliny łez pod oczami, duże i ponętne usta, bioder jak Beyonce czy nóg jak modelka. Problem leży w mojej nieurodziwej twarzy.
@ImYourPastClaire: @mikasz: nie potrzebuję analizy mojej osoby, dziękuję
@adirys: a jak dziewczyna jest brzydka to charakter
@AnonimoweMirkoWyznania: Albo to jest bait, albo ja nie wiem...
Dam sto milionów, że Twój facet nie jest najprzystojniejszym mężczyzną jakiego widziałaś, a jednak jesteście razem. Czy tylko dlatego, że lepszego (przystojniejszego) nie znalazłać? Jeśli tak to mu serdecznie współczuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.