Wpis z mikrobloga

Co zrobić, aby PayPal obciążył kartę walutową bez przewalutowania? Należy ustawić opcję, aby PayPal pobierał pieniądze w walucie jak na fakturze.
1. Zaloguj się na swoje konto PayPal.
2. Wejdź w ten link: https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr?cmd=_profile-merchant-pull-funding&buyer_hub
3. Kliknij w "Opcje przeliczania" przy swojej karcie.
4. Zaznacz opcję "Proszę obciążyć mój rachunek w walucie wykazanej na fakturze wystawionej przez sprzedającego."
5. Kliknij w guzik "Prześlij".

#tagujeto #paypal
  • 23
  • Odpowiedz
@n_____S: Zrobiłem tak jakproponowałeś. Wyświetla mi się, że pobierze mi 433$. Czy to oznacza, że ta kwota będzie później przeliczana po kursie banku i taka kwota w pln zostanę obciążony?
  • Odpowiedz
Warto również napisać do PayPala następującą formułę (karta walutowa):
Dzień dobry.
Proszę o ustawienie możliwości wykonywania płatności w USD, bez przewalutowania, z karty rozliczanej w tej walucie. Prośba dotyczy użytkownika UŻYTKOWNIK i dolarowej karty XXXX XXXX XXXX XXXX. Karta jest podpięta do konta i potwierdzona.
Pozdrawiam,
Imię i nazwisko
  • Odpowiedz
@pitusek9: nie da się nic zrobić. Już lepiej przelać kasę PLN na PayPala i płacić tą kasą z kursem PayPala (ochronę będziesz cały czas miał). Jeśli zapłacisz kartą, to bank pożre jakieś 5% dodatkowo!
  • Odpowiedz
@n_____S: 1 pytanie trzeba zrobić powiązanie tzw. z bankiem Pay Pala na stronie konta Pay Pala z moim bankiem? Pogubiłem się technicznie jak przelać kasę w PLN na Pay Pal, sorry za laikowe pytania. Proszę o krótkie wskazówki.
  • Odpowiedz