Wpis z mikrobloga

Miałem #!$%@?ć, ale zachowałem na pamiątkę tego co się tam wtedy #!$%@?ło xD

Miał być wielki event, pokaz przedpremierowy w multikinie z okazji nadchodzącego wyjścia gry Overwatch. Taki VIP-owski, że aż płatny, coś koło ceny normalnego biletu do kina. Dodatkowo konkursy z nagrodami, wyjątkowe gadżety, Q&A, pogaduszki z kimś ważnym, premierowy pokaz niepublikowanego wcześniej materiału... a w rezultacie każdy dostał #!$%@? kubek, dmuchaną pałkę z logiem coca cola, został posadzony w normalnej sali kinowej, żadnych ozdób, plakatów, nic nie było wywieszone, pokaz filmów, które każdy już wcześniej widział na YT, premierowy pokaz filmu, który został dzień wcześniej wrzucony na oficjalny kanał YT, cały materiał się ścinał i pikselował oraz co chwilę rozłączało połączenie i wywalało error xD prowadzący wszedł na początku, pomamrotał i poszedł sobie. Dostali całą jedną kolekcjonerkę do rozdania, to stwierdzili, że ją otworzą i figurkę dadzą w jednej sali komuś, a resztę innej osobie w drugiej sali. Po skończonym seansie miało być coś dalej ale cisza, prowadzący nie przychodzi, mija minuta, dwie, trzy... 10 i nikt nic nie wie co się #!$%@?ło, a 30zł zainkasowane. Nie pamiętam nawet, kiedy zostałem taki wyruchany XD ani dziękuję, ani przepraszam, ani witaj, ani #!$%@?

#multikino #overwatch #bekazpodludzi #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_93CD1CA7JywvxxJ0p4xEQvPPmPBXFIjl.jpg
  • 4