Wpis z mikrobloga

Ej wykopki, pił ktoś z was kiedyś już ten nowy pseudo-cydr (piwo + sok jabłkowy) Carlsberga, o dziwnie znajomej nazwie "Sommersby apple beer"? :) Bo kupiłem dzisiaj na próbę jeden, i zastanawiam się czy smakuję to jakoś w miarę i czy jest sens próbować, bo z opinii wszechwiedzącego internetu wynika że jest to całkiem dobre w smaku, a główny zarzut to właśnie fakt że próbuje to udawać cydr. Więc jak? ;) #firstworldproblems #pijzwykopem
  • 30
@gac3k: Piłem. Smakuje zasadniczo rzecz biorąc jak sok jabłkowy. Jak byś starł jabłko posłodził i zjadł po chwili. Piwo jest ledwo wyczuwalne na samym końcu łyczka. Smaczne, jabłkowe. Jak soczek z Heleny.
@Nieinterere: sam nie wiem ;)

@oxygen88: nie pijam pomarańczowego lifta :)

@Shaki: A jesteś pewien że dojdzie w całości, bo szkoda by było gasić pragnienie jakiegoś listonosza :)

@francowata: Nie wiem, leżało i patrzyło na mnie dziś to je wziąłem, ale sądząc po tym ile zapłaciłem to też coś koło 4 zł, acz obstawiam nie aż 4:40 :) może 3.99

@anonim1133: @JesterRaiin: @dbk121: dzięki, nie
@anonim1133: Nie wiem, czy lubię, bo nie piłam, ale Reddsy są świetne ;) Chociaż jabłkowe to akurat średnio, ale to może mieć związek z tym, ze nie lubię jabłek. Polecam żurawinę! ;D
@gac3k: Chcesz dobrą rekomendację ? Przepis na kobiecy śrubokręt ci sprzedam. Pioter to wymyślił, ale się nie pogniewa.

- bierzesz szklankę

- 1/4-1/3 zalewasz WANILIOWYM Absolutem (nie gruszkowym, nie czystym, ale waniliowym)

- resztę dopełniasz Spritem

- dodatki w rodzaju limonki itp niewskazane, ale nie zabronione

Daj spróbować to kobiecie. Jeśli jej nie zasmakuje - niech tu przyjdzie i AMA zrobi. :]