Wpis z mikrobloga

Moderacja wy kalafiory jedne, weźcie jakieś leki na te wasze chromosomy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeżeli awatar Stalina nie propaguje totalitaryzmu to co ? Czy jeżeli ustawię awatar z Hitlerem to też będzie ok, czy poszarzeję? Jak ustawię flagę ZSRR to też będzie wszystko git? Bo za symbol szczęścia szybko się spada ( prawda @Sniper12 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Puknijcie wy się w te wasze puste łby i zatrudnijcie kogoś nowego, bo ci juz się nigdy nie nauczą
#moderacjacontent #moderacja #kalafiory #syndromdowna ##!$%@?
Saper9 - Moderacja wy kalafiory jedne, weźcie jakieś leki na te wasze chromosomy ( ͡°...

źródło: comment_PRlO0De8uUdRvi3c64Nb6OrhhHeZjqK9.jpg

Pobierz
  • 24
@Saper9: Lol, kumplu sam masz #!$%@? mózgowe, a nie moderacja. Nie powinno się ani za Hitlera ani za Stalina banować, zdjęcie to zdjęcie i to wszystko. Zresztą nie zauważyłem, żeby za Mao ktoś robił problemy, a to był jeszcze większy zbrodniarz jeżeli chodzi o ilość ludzi którzy przez niego umarli.

Zresztą dla mnie takie zakazywanie ogólnie jest chore, bo jeżeli nie można wstawiać symboliki nazistowskiej, komunistycznej to oznacza, że nie można
@Saper9: to "propagowanie systemów totalitarnych" jest skopiowane z kodeksu karnego (art.256). Źródłem tego zapisu jest wprowadzon jeszcze w czasie wojny w 1944 roku odpowiedzialność karną za pochwalanie faszyzmu. Oczywiście za taką regulacją stał Stalin. Według mnie te artykuły powinny zniknąć z polskiego ustawodawstwa w ogóle. W postkomunistycznym kraju, takim jak Polska, symbole komunistyczne są tolerowane, podczas gdy za kolekcjonowanie swastyk, mogą zrobić wjazd na chatę. A faszyzm? Mussolini nic złego Polakom
@Sniper12: Nie, nie przeszkadza. Nie przeszkadza mi morda Czyngis Chana, ani króla Leopolda. Jestem przeciwnikiem cenzury, obojętnie jakiej, jeżeli zaś ty szanujesz Stalina do tego stopnia, że zakazałbyś wyśmiewania tej postaci to na prawdę gratulacje. Właśnie przez tego typu zakazy maleje świadomość historyczna, co mnie osobiście boli.
@Sniper12: Nikt nie każę, też mnie średnio krzyż boli, ale gdyby ktoś pytał czy bardziej mi przeszkadza jakieś neutralne zdjęcie Stalina czy jakaś pasja to bez dwóch zdań to drugie. Co nie zmienia faktu, że jestem w stanie to przeboleć.

Poza tym gdyby krzyże z torturowanym Jezusem były tylko w kościele to by ta twoja wypowiedź miała jeszcze jakiś sens.
@Sniper12: Pasję to sceny gdzie przedstawia się męczenie Jezusa, także każdy krzyż z figurką Chrystusa to technicznie rzecz biorąc to pasja. Widzę, że dyskusja nie ma żadnego sensu, bo albo marny troll albo jednak braki w poruszanym temacie. Świetnie to ilustruje kto jest za popieraniem cenzury, ktoś kto nie widząc co oznacza dane słowo i tak będzie mędrkował o jego znaczeniu.
@DiscoKhan nie jestem ekspertem ale myślę że ludzie oglądali gorsze sceny niż torturowanie Jezusa a jeslu chodzi o dzieci to trzeba uczyć o Jezusie i jego torturach, "pasja" to pojęcie ogólne więc nie mów że mam braki debilu
@Sniper12: Rozumiem, że wyzywanie innych osób które ciebie nie obrażają to jest coś czego nauczyłeś się z Biblii i skoro tak popierasz nauczanie innych o tym co robił Jezus to bez problemu pokażesz mi cytat z Nowego Testamentu gdzie obrażanie innego człowieka jest akceptowalne?