Wpis z mikrobloga

A ZA PEŁO... były tańsze rozrywki niż kosztująca setki tysięcy złotych miesięcznica. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś 10 sierpnia więc kolejny raz ulicami Warszawy przejdzie lud smoleński pod wodzą Jarosława Kaczyńskiego. Będą również protestować Obywatele RP i robić własną "kontrmiesięcznicę". Kolejny raz pojawi się również policja i będzie chronić to wydarzenie.

Ostatnia miesięcznica kosztowała Policję ponad 750 000 zł. Dzisiejsza miesięcznica wysoce prawdopodobnie będzie kosztować tyle samo, a być może i więcej. Za te pieniądze można było kupić radiowozy, sprawne radary do pomiarów prędkości, alkomaty lub przeznaczyć te pieniądze na szkolenia dla wiecznie niedoinwestowanych policjantów. Jednak koszty to nie jedyny problem miesięcznic.

Jako Liberalni Demokraci nie bierzemy udziału w "kontrmiesięcznicach" z szacunku dla zmarłych oraz z szacunku dla rodzin ofiar. Nie bierzemy też udziału w miesięcznicach z dokładnie tych samych powodów. O ile jednak rozumiemy powody protestów Obywateli RP to drugiej strony nie sposób zrozumieć. Pełne jadu i teorii spiskowych polityczne przemówienia Jarosława Kaczyńskiego to tylko wisienka na wielkim torcie niegospodarności państwa PiS.

Nie bierzemy udziału w tej politycznej awanturze z powodów etycznych, jakkolwiek tańczący na grobach prezes PiS, wydający lekką ręką publiczne pieniądze dla swojego show to rzecz prawdziwie dla nas ponura i przykra, powracająca każdego 10 dnia miesiąca.

#liberalnidemokraci

#neuropa #tvpis #bekazprawakow #4konserwy #kod #polska #polityka #obywatelerp
LiberalniDemokraci - A ZA PEŁO... były tańsze rozrywki niż kosztująca setki tysięcy z...

źródło: comment_Wx6AcJmwoy0MyJFernamanc4NjlfsAFK.jpg

Pobierz
  • 103
@Thorkill:
Po pierwsze to trochę kultury bo skończymy akceptować Twoje odpadki pod naszymi postami.

Dariusz Szczotkowski, obecnie uwielbiany przez prawaków i kukizowców nie jest naszym liderem. Rozstał się już jakiś czas temu z nami w zgodzie. Co nie zmienia faktu, że tamta akcja była zdecydowanie warta naszego udziału.

Po drugie, w przeciwieństwie do trolli na wykopie działamy również w terenie. Byliśmy na protestach a nasze relacje dotarły do ponad pół miliona
Po drugie, w przeciwieństwie do trolli na wykopie działamy również w terenie.


@LiberalniDemokraci: Mistrzu, jak ty chodziłeś jeszcze w pieluchach to ja politycznie zrobiłem 100 razy więcej niż wy. I to robiłem w latach 90-tych, w czasach których mozna było oberwać i pies z kulawą nogą ani by się o tym nie dowiedział, ani nie byłoby żadnej reakcji nikogo.
Więc trochę szacunku, bo nie wiesz kim jestem i co wcześniej robiłem.