Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Schemta działania logikiróżowychpasków

  1. Etap chaju emocjonalnego

  Dziewczyna zakochuje się, jest szczęśliwa, hormony buzują. Chłopak w tym okresie wręcz stoi na palcach traktuje dziewczyne jak księżniczkę, chce spędzać z nią dużo czasu, stara się być najlepszą wersją samego siebie.

  2. Etap Szara proza

  Zwykle następuje po zakończeniu uczucia zakochania. W związku/małżeństwie wkrada się proza życia. Jest to okres próby dla związku. Zazwyczaj kobiety źle przeżywają ten okres poniewaz dowiadują się jaki ich partner jest naprawde, jaki ma wady bo facet nie ma już sił ukrywać swoich negatywnych cech. Następują kłótnie fochy i te dziwne zachowania różowych. Związek już nie jest bajkowy trzeba wspólnie rozwiązywać i stawiać czoła problemom.

  3. Etap Manipulacje

  Kobieta staje się nieszczęśliwa ponieważ odkrywa że partner na początku związku a partner teraz to inne osoby. Stara sie swoimi manipulacjami zmienić faceta pod swoje dyktadno by ponownie poczuć haj emocjonalny który pamięta z początku związku. Facet może się zmienic i wejśc pod pantofel gdzie kobieta będzie przez cały czas temperowac jego zachowanie. Może też mieć charakter i nie dać sobą tak łatwo manipulować. Wtedy przechodzi do kolejnej fazy.

  4.Etap życie towarzyskie

  Kobieta osiągając ten stan podświadomie wyczuwa że ten facet to nie jest to. Decyduje się na pozostaniu w związku tylko dlatego że odczuwa pierwotny strach przed samotnością ewentualnie nadal jest w związku z przywiązania. Wtedy zaczyna się też okres rozwijania życia towarzyskiego. Kobieta coraz częściej wychodzi na miasto z koleżankami, idzie na kluby jest aktywna towarzysko.

  5.Etap Bolec na boku

  Kobieta aktywna towarzysko znajduje lepszego kandydata. Jej świadomość nadal może kochać swojego chłopaka jednak jej podświadomość dąży do nowego związku, nie jest tego nawet świadoma. W starym związku zaczynają sie naprawde ostra jazda logikaróżowychpaskow których facet nie rozumie dlaczego. Wybuchają kłótnie bez powodu, brak seksu, częste fochy, oziebłość.

  6. Etap zdrada

  Kobieta znalazła lepszego kandydata. Przy nim odzczuwa haj emocjonalny zdradza bądź kończy związek z poprzednim partnerem by zacząć nowy z bolcemnaboku. Schemat cały czas jest powtarzany tylko że z innymi partnerami.

  Oczywiście schemat dotyczy 80% logikirozowychpaskow (zasada pareto). Jest on równiez mocno zgeneralizowany nie mniej jednak z moich obserwacji wynika własnie taki schemat.

  #logikarozowychpaskow #bolecnaboku #zwiazki #mgtow #redpill #theredpill #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)

 • odpowiedzi (10)

 • avatar

  'kto mnie woła ?! '
  #danielmagical

  odpowiedzi (2)