Wpis z mikrobloga

@Robert_K: A on miał kiedykolwiek rację ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naprawdę dziwi mnie Wasze wyszukiwanie każdego gówna i obrzucanie się nim. Jakbyś zrobił wpis pod tytułem "podniosłem komfort swojej taxy i zamontowałem w zagłówkach tablety dla pasażerów" czy coś w ten deseń to bym Ci to plusnął. Ale #!$%@? nie, ooo uber zajechał mi drogę, ooo uber w pcimiu dolnym miał wypadek, ooo ITD złapało ubera
@biliard: Ale co ma mi pomóc? Ja nie potrzebuje żadnej pomocy. Śmieszą mnie te wszystkie wpisy typu typowa złotuwa vs typowy uber i jakiś matoł mówi że takie są wszystkie taksowki w mieście. Albo te wszystkie downy co plusowały wpis jak to złotuwy nie oszukujo że zmieniajo sobie opony na czterocalowe :D Przecież to we łbie się nie mieści jakim to trzeba być głupkiem żeby coś takiego w ogóle napisać :D
@Robert_K: A zwróciłeś uwagę skąd się biorą takie wpisy ? Pewnie "bo to uberowcy szkalujo!!!". Otóż nie. Przedstawię Ci pewien powtarzający się schemat:

1: @leeshay wrzuca kolejny wpis w swoim stylu "Ubery kradnom" itp.
2: Zaczyna się shitstorm gdyż "ubery kradnom" okazuje się fake i screen jest z painta.
3: @leeshay zaczyna kasować wpisy co #!$%@? widownię.
4.76 tyle plusów zbiera w/w autor wpisu (od @Kotlecik_mielony_z_buraczkami i trzech innych), Mirki w
@fishery: Ale przecież w proteście nie chodzi o pokochanie nas tylko chodzi o zwrócenie uwagi na nieuczciwą konkurencje. Wjeżdża na rynek ktoś kto stosuje nielegalne praktyki i uważasz że to jest ok? Sam nie do końca jestem zwolennikiem licencji ale ją zdałem żeby jeździć legalnie w 100% i rozumiem doskonale #!$%@? taksówkarzy że oni musieli bawić się w jakieś egzaminy itp. a na rynek wpadł ktoś kto na samym początku nawet
@fishery: W miejscu gdzie ja jeżdżę wychodzi praktycznie tyle samo co w uberze z tą różnicą że dojeżdzasz szybciej, auta mamy takiej samej klasy a częściej wyższej. Dodatkowych usług również mamy pełną gamę ;) nie wiem czego jeszcze oczekujesz
@Robert_K: Mam niedaleko siebie postój taxi. Codziennie parę razy obok niego przejeżdżam i widoki wypisz wymaluj jak w wypokowych memach typu 3 passaty b5 i dwa wiekowe meśki, obok stoi grupka wąsatych januszy w kamizelkach bomber i jara faje głośno dyskutując. Ostatnio aż chciałem zrobić zdjęcie gdyż idealny stereotyp złotówy siedział, niestety światła się zmieniły.Nie zachęciłoby mnie to do skorzystania z ich usług.

Odnośnie klasy aut, z ciekawości wrzuciłem w google
Pobierz
źródło: comment_wqEPpA1iqu8opxKuA3tNcHNvuPOJpSlH.jpg
@Robert_K: Wypowiadam się w temacie gównowojenek nie zaś firm które realizują przewozy ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°). I tu mała dygresja: zamiast prowadzić dyskusję w poprzednim tonie (zaczynałem Cię uważać za sensownego złotówę) od razu gdy masz okazję przechodzisz do ataku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlaczego nie korzystam z taxi ?
Otóż parę ładnych lat temu wracałem skądś pociągiem. Sobota, późny wieczór. Wysiadłem
@Robert_K: Jeżdżę mniej więcej raz w tygodniu Uberem w Krakowie. Najczęściej jeżdżę nowymi Oplami Astrami, w tej cenie (1,30 za km, gdzie dla porównania taxi w krk to 2,30) są to spoko samochody. Czasami zdarzy się coś lepszego. Insignia czy fajna Octavia, raz na 5 razy zdarzy się przejazd starszym samochodem niż 5 letnim. Ostatnio trafiła się taka perełka jak na załączonym screenie. Była to S klasa z 2013 :) Jeżeli
Pobierz
źródło: comment_R1nRjodoQHTFdHadzaRhueX4315tE8Hs.jpg