Wpis z mikrobloga

Mieli, nie wiem co robić. Z #gdansk miałem wyjechać pociągiem 4:30 ale było opóźnienie 50 minut. Okej. Dojechałem nim do #gdynia i musieliśmy czekać bo nikt nie wiedział co robić dalej. Potem kazano nam się przesiąść i na skmke. "Może państwo jakoś z dojadą"" powiedziała i miła Pani konduktor :)) Dojechalem. Do Wejherowa. Ppo długim czasie czekania przesiedliśmy się do autobusu który wywiózł nas w jakiś las. Tak, las. Kierowca nic nie wiedział. Czekał na drugi autobus. Jak już przyjechał to wysadził wszystkich i odjechał to został jeden autobus. Jeden #!$%@? autobus na pierdyliard osób. W lesie, przypominam. Tak więc pojechał i zawiózł pierwszy rzut zostawiając nas bez żadnych informacji. Sygnału nie było więc nie dało się dodzwonić nigdzie. Po czasie jedzie autobus. Okazuje się że w stronę Wejherowa, więc w zupełnie drugą. Przyjeżdża wreszcie. Zabiera nas do.. nie pamiętam nazwy miejscowości. Kolejna dziura przed Lęborkiem. Wspominałem że mieli nas zawieźć do Lęborka? Mieli. Wysadzając nas w kolejnej dziurze przy PKP kazano czekać na pociąg. Czekamy. Podjeżdża skmka od strony Lęborka. Nią nie jedziemy bo nie. Znowu podjeżdża autobus w który wsiadamy. Wiecie gdzie pojechaliśmy? Do Lęborka do którego było znacznie bliżej? Nie. W stronę Wejherowa. Znowu zaleziosna dziura ale inna. Myślę sobie nie no, tu już na pewno w stronę domu pojadę. Skmka nadjeżdża ze strony Wejherowa. No myślę sobie świetnie! Wsiadam i jedzie do Gdańska..... Przed wejściem do pociągu mówiono aby wysiąść w Wejherowie (drugi raz tu już jestem). Wysiadłem. Pociąg odjeżdża, sporo osób wyszło ale każdy w swoją stronę. Idę do kasy się dowiedzieć co teraz. Babka każe mi biec na.podstawiony autobus. Biegnę. Nie ma żadnego autobusu. Wracam i dowiaduje się, że w takim razie muszę czekać dwie godziny, minimum, na to aby pociągi zaczęły kursować w tamtą stronę. Tak. Teraz siedzę w #!$%@? Wejherowie. Chce się dostać do Koszalina od godziny 4. Jestem tu już drugi raz dzisiaj. Mam jeszcze czekać ponad godzinę ale to wszystko zależy od tego aż naprawia trakcję. Przekaz informacji pasażerom jest tragiczny. W autobusach ludzie krzyczeli i grozili kierowcom z e chcą jakichkolwiek informacji. Kierowcy nic nie wiedzieli.. wspaniała podróż. Dziękuję #pkp #podroz #polska
  • 7