Wpis z mikrobloga

Dobra, mam nadzieję że jest w miarę ok. Przy Guziorze zaznaczyłem debilizm ze względu na rzucanie telewizorem przez okno i odpalanie butli gazowej w mieszkaniu przy paleniu peruki. Tym telewizorem mógł spokojnie kogoś #!$%@?ć bo się nie patrzył czy ktoś jest niżej.
#polskiyoutube #polskiyoutube #heheszki #humorobrazkowy #grubyoszust #loboda #danielmagical #patologiazewsi #bekazpodludzi
Martinoz - Dobra, mam nadzieję że jest w miarę ok. Przy Guziorze zaznaczyłem debilizm...

źródło: comment_USY281l5whS9JzESdupEzw04hRoJHM32.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@kaoen9: Mimo wszystko, Łoboda ma żółte papiery a Guzior #!$%@?ł dymy do takiego stopnia że mógł pozabijać, Małysz i Seba są tylko przygłupi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Martinoz: bidul i rozrzutnośc nie? xD Już nie pamiętasz jak chciał jakieś buty za 5 stów do grania w piłkę nożną, a potem w nich latał cały dzień, a piłki to one raczej nigdy nie widziały? xD
  • Odpowiedz
@Martinoz: Seba i brak debilizmu? xD A i Małysz z tego co wiem ma wykształcenie zawodowe (zdał zawodówkę, czego nie można powiedzieć o Sebie xD), a Guzik zdał technikum (chodził z Danielem do klasy z tego co wiem) i ma tytuł Technika
  • Odpowiedz