Wpis z mikrobloga

Fcale nie faszysta z Młodzieży Wszechpolskiej, gdzie tu faszyzm widzicie (zdjęcie z wczoraj). Krzyż celtycki to totalny przypadek, a ta maska to tak sobie.

BTW, to prawdopodobnie ten sam osobnik (sądzac po tatuażu), który w czerwcu groził naszym znajomym w kawiarni na Nowym Świecie, zatem jeśli ktoś rozpoznaje, niech da znać.

#faszole #mw #polityka #patologiazmiasta #bekaznarodowcow
Andreth - Fcale nie faszysta z Młodzieży Wszechpolskiej, gdzie tu faszyzm widzicie (z...

źródło: comment_mlbJ6lsf1JzwnryemXeDzf5mHHxpcTNX.jpg

Pobierz
  • 10
@Andreth: Tak, to na bank jest od tej faszyzujacej czesci alt-right z USA/4chana. Ale mnie zastanawia droga jaka do tego doszlo, bo wyglada to kuriozalnie (takie typki zazwyczaj wola czaszki na maskach zamiast zaby z duzymi oczami). Smieszne to jest.
@xertiz: przyjmij że mam iq poniżej trzycyfrowego i wyjaśniaj.
@mtkc: no właśnie tematem tego konkretnego meme się trochę interesuje i pamiętam jak ukazał się w niskobudżetowym zinie, jak trafił z wojakiem na 4chan i reddit. rozmaity original conten, jak 4chanowcy byli źli kiedy "normiki" chcieli go przejąć i kontratakowali /r9k/ robiąc żabę sikającą do słoików i wrzeszczącą reee, aż do historii najnowszej, wpisania go na listę ADL jako mem antysemitów,
Usmiech_Niebios - @xertiz: przyjmij że mam iq poniżej trzycyfrowego i wyjaśniaj.
@mt...

źródło: comment_MWgWYlCrBWcmN7JDUodyvQ0oF4PuIhIi.jpg

Pobierz