Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj w galerii handlowej i dziewczyna ma urodziny za kilka dni to zabrałem ją do zoologicznego i rzuciłem "Kupie ci zwierzątko na urodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lubi zwierzęta ale jeszcze nie czas na własne jednak chcieliśmy wejść pooglądać i rzucić okiem, najpierw stwierdziła że śmierdzi ale przy terrariach już zwierzątka były Słodkie xD Ogladamy węże, agamy, kraby i ooooo ŻÓŁWIKI

I dalsza część bedzie o żółwiku który wygrzewał się na skalę... Strasznie się spodobał jej tylko że ten żółw był MARTWY i już dość trochę tam musiał leżeć i się wygrzewać bo suchy był a skorupa była pokryta już jakimś nalotem (jakiś biały pyłek)

Dziewczyna nie dokońca była przekonana że żółw jest nieżywy to mówię że idę do obsługi i mówię delikatnie że chyba jeden żółwik jest troszęczkę nieżywy i wysuszony, a gośc "rano było ok", ale idzie ze mną bierze go do ręki i się nie rusza, trochę nim potrząsnął - normalnie żółw by się schował do skorupy a temu tylko łapka dyndała jak na sznureczku. Zabrał go na zaplecze i nic nie powiedział.

Pic or it didn't happend także foto też jest i widać jak szyja jest wysuszona.

#zolwboners #zwierzaczki #zwierzeta #zoologia #smuteczek #smutek #gliwice
bi-tek - Byłem dzisiaj w galerii handlowej i dziewczyna ma urodziny za kilka dni to z...

źródło: comment_o0rmYTvPLtGcFQ1BlVEQNTs2Omf2c6DR.jpg

Pobierz
  • 4