Wpis z mikrobloga

Kobieta to płeć piękna


@kwiati: #!$%@?, chyba nie mowimy o tych cyrkowych stworach zwanych polkami? Te stopy szerokie, jak opony w porsche 964 turbo i kostki wystajace na kilometr tak, ze robia sie pod nimi zwaly skory i pewnie w srodku sa jakies strupy brudu? Te Polskie i slowianskie ogolnie dorynki, ktore maja ciala, jak pajaki- chude szkity i torsy jak nadmuchane. Wlosy- jak siano i koniecznie farbowane. Maniera menelska.

Mnie
źródło: comment_bEFRgCz9HFCK1MjBRK0WHXw2luI1lrJH.jpg
@kwiati: Nie, no. Strasznie mnie poruszlo, kiedy zobaczylem, ze polka ma czelnosc pisac cos o 'plci pieknej'. Ogarnij sie, bo sie zdenerwowalem i teraz bede mial problem z zasnieciem. Taki biedny chlopak normalnych kobiecych ksztaltow nie widzial, bo sie w kraju slowianskim wychowal, a Ty go w blad wprowadzasz sugerujac, ze w kraju malpetow nadwislanskich powinny panowac takie same zasady, jak w zachodniej europie...
Jak mysle w jakich #!$%@? czasach zyjemy w ktorych, zeby miec rozowego to trzeba pajacowac (podryw i cale te gowno), i ze rozowy smie decydowac czy mu sie to pajacowanie podoba


@wyjde_z_przegrywu: no tak bo kiedyś to były czasy a teraz nie ma czasów xD
Kiedyś kolego to było tak (i w niektórych miejscach na świecie dalej jest), że to ojciec rodzice decydowali kto ma się z kim żenić i kto
Też bym chciał na gotowe, tak widzę fajną kobietę "pyk" magiczną różdzką i jest moja. I w sumie tak jest tylko tą różdzką albo jest kluczyk od ferrari, albo sztabka złota, albo zajebisty wygląd /gadka/pewność siebie/inne PUA srua xd
@kwiati: zdobywala to Anglia swiat, zdobywanie jest zwiazane z gwaltem, przemoca i terrorem. Zdobywca nie pyta zdobywanego o zgode, uzywajmy wiec wlasciwych slow czyli pajacowanie. Nie, nie jest to naturalne
muzulmanie zalali ta prymitywna gowno cywilizacje


@wyjde_z_przegrywu:
Ziom, kraje arabskie mają średnie IQ na poziomie bliskim upośledzenia w Polsce. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich to jest 83. Biorąc pod uwagę, że inteligencja przyjmuje rozkład gaussowski można założyć, że tak 20% obywateli ZEA chodziłoby w Polsce do szkół specjalnych, a przeciętny arab byłby w stanie z fartem ledwo skończyć technikum. Tacy ludzie nie mogli stworzyć bardziej prymitywnej cywilizacji niż nasza współczesna europejska.
@wyjde_z_przegrywu: nie martw się mój bracie, wiem co czujesz i w zupełności się z Tobą zgadzam, już od kilka lat wyznaje tą teorie, i zapraszam tutaj moich braci, lubimy trzymać się w grupie i z nami nikt się nie bawi https://youtu.be/ThoUcYaQCBc a użytkowników @JackNewLife: @Radeg90: @dajeszmalina: @jestem_na_dworzu: @PoProstuOna: @kwiati: po prostu weź ich zablokuj i daj na czarną listę, pamiętaj kumplu my zawsze trzymamy się