Wpis z mikrobloga

Mireczki,

planuję przenieść swój numer z Play do innej sieci z racji kończącej się umowy i mam dylemat co wybrać

- Plush, umowa na czas nieokreślony 25zł, no limit + 10 GB internetu
- Orange na kartę, 28 zł no limit + 35GB internetu zwiększane o 1 GB z każdym doładowaniem
- a2 mobile karta, 19,90 wszystko no limit, ale z tego co widzę po wykorzystaniu 5 GB internetu prędkość transferu spada do 3 Mbit/s

Co wybrać, z czym macie doświadczenie? A może polecacie jeszcze inne oferty? Proszę o pomoc, bo mam problem :(

#orange #play #plus #telefony
  • 27
@dziabs: ja mam Viking mobile za 29 miesięcznie, które automatycznie ściąga mi z karty mam nielimitowane SMS/MMS/Połączenia PL i 15G internetu - przeniosłem się z Playa i zasięgi internetów są podobne/
umowa na czas nieokreślony bo to w sumie taki prepaid, ale ta opcja z automatycznym obciążaniem karty jest bardzo spoko.
@Jestem_Tutaj: właśnie chyba chylę się ku tej opcji :)
@strikingsurface: nie znam kompletnie tej sieci, muszę doczytać!
@Dax13: teraz miałam 2GB, ale bardzo często korzystałam z WiFi w pracy i w domu
@Bpnn: chyba mówimy o tej samej ofercie. Reklamują się jako 50GB za 30zł, ale w regulaminie jest inny zapis (35GB + 1GB za każde kolejne doładowanie). Ostatnio była też dyskusja na mirko w tym temacie :)
@dziabs: to wirtualny operator działający na infrastrukturze playa
w sensie jak chcesz "zdrapkę" to idziesz na stacje i bierzesz doładowanie playa

ja zdecydowałem się na to, bo jest ok 30PLN i nie musze sobie zaprzątać głowy doładowaniami itp, bo automatycznie obciąża kartę kredytową.
@dziabs: bo czytalas regulamin promocji na pakiet nolimit + 35GB neta, natomiast, a samo doładowanie konta na kwotę 30zl dostajesz pakiet 15GB który po zsumowaniu z nolimitem daje 50Gb
@stg44: zachęcam do odwiedzenia - https://a2mobile.pl/niewyczerpalne-pakiety
@Jestem_Tutaj: zaraz wszystko doczytam, ale skoro prepaid to na plus :)
@strikingsurface: aa play, kurde, staram się od nich uciec, ostatnio sobie trochę przeskrobali wszelkimi ograniczeniami roamingowymi...
@Dax13: o, tak było :D super, dzięki wielkie za sprostowanie!
@stg44: tak, dlatego od nich uciekam. Było fajnie, ale teraz przeglądanie czegokolwiek poza zasięgiem Play to komedia
@XncPro: co masz na myśli? Przed
@stg44: jedyne co, to tak jak jest napisane w głównym poście, że prędkość po wykorzystaniu 5GB spada do 3 Mb/s, po 10GB do 1Mb/s a powyżej 15 do 512kb/s :)