Wpis z mikrobloga

Właśnie misternie planuje wyjazd na Gran Canarie i pojawiło się kilka pytań:
1. Jakieś pro-tipy a propos spania w samochodzie (Hyundai i10 na cały czas pobytu)? Planujemy jedną noc przemęczyć się w ten sposób ponieważ a) lądujemy po północy w piątek, b) i tak wyjdziemy gdzieś przyimprezować :)
2. W których miejscach warto nocować? Zależy nam głównie na plażowaniu i ładnych widokach, mniej na oglądaniu zabytków :) Wstępny plan: 1. nocleg w samochodzie w okolicach Playa del Ingles, 2 noclegi w Puerto Rico, 1 nocleg w górach, 2 noclegi w okolicach Las Palmas. Mapka poglądowa w załączniku #mistrzpainta
3. Nie ma nic ciekawego do zobaczenia na zachodniej części wyspy? Wydaje się trochę pominięta w przewodnikach.
4. Jest coś nieoczywistego co warto zobaczyć na wyspie np. jakiś ciekawy rejs statkiem, jakaś ładna, dzika plaża?

#grancanaria #wyspykanaryjskie #hiszpania #podroze #podrozujzwykopem
wakemeup - Właśnie misternie planuje wyjazd na Gran Canarie i pojawiło się kilka pyta...

źródło: comment_4SEGkt2ybBm17JHUwiOoKCCPHO6mygdI.jpg

Pobierz
  • 8
@wake_me_up:

1. Jakieś pro-tipy a propos spania w samochodzie (Hyundai i10 na cały czas pobytu)? Planujemy jedną noc przemęczyć się w ten sposób ponieważ a) lądujemy po północy w piątek, b) i tak wyjdziemy gdzieś przyimprezować :)

Nie spałem, ale cieplej napewno będzie na południu. Zresztą północ-południe da się przejechać w godzinę.

2. W których miejscach warto nocować? Zależy nam głównie na plażowaniu i ładnych widokach, mniej na oglądaniu zabytków :)
@johnmorra: #rozowypasek mnie obroni przed gejami, a dziewczyny mi nie przeszkadzają ( ͡ ͜ʖ ͡)
@testowyandrzej: super odpowiedź! dziękuję serdecznie :) To od razu zapytam: dużo Cie wyniosła wycieczka na osobę? Jakie są ceny porównując do np. polskiego morza? Jest jakiś lokalny przysmak, który szczególnie polecasz? Mocno boli głowa po tym rumie? :D
@wake_me_up: super odpowiedź! dziękuję serdecznie :) To od razu zapytam:

dużo Cie wyniosła wycieczka na osobę?
wiesz co nie pamietam, ale to zalezy co robisz i jak wydajesz kase :)
nam sie udaje robic to optymalnie!

Jakie są ceny porównując do np. polskiego morza?
mysle, ze mozesz zalozyc ze ok 10euro masz juz taki lunch / obiad
dosyc tanie wino , sklepy tez sa i raczej ceny normalne (krakowskie)

Jest jakiś
@testowyandrzej: To jeszcze ostatnie pytanko: dużo płaciliście za noclegi? Warto się nastawić na wynajem na miejscu? Na Airbnb są pokoje 80 zł>, więc tanio, ale może na miejscu znajdzie się coś ciekawszego w podobnych cenach. Zastanawiam się czy ten nocleg w górach jest dobrym pomysłem. Już nie męczę :D Dzięki!
@wake_me_up: pytaj ile chcesz :)

To jeszcze ostatnie pytanko: dużo płaciliście za noclegi?
korzystalismy z airbnb i mielismy taki bungalow na 4 osoby wynajety, nie jakos najtanszy ale taki calkiem spoko i wyszlo tez nie najgorzej

Warto się nastawić na wynajem na miejscu?Na Airbnb są pokoje 80 zł>, więc tanio, ale może na miejscu znajdzie się coś ciekawszego w podobnych cenach.
Tego nie wiem, tam sezon jest prawie caly rok i