Wpis z mikrobloga

Kocham swoich nowobogackich sąsiadów zatraconych w duchu konsumpcjonizmu. Byłem wczoraj o 23:00 wynieść śmieci, bo mi różowa od 3 dni truła dupe. Ide do naszego deweloperskiego pomieszczenia ze śmietnikami, a tam wisi torba laptopowa i coś z niej wystaje. Patrzę, a tam odkurzacz od Xiaomi z pełnym osprzętowaniem i kablami. Moja natura naprawiania starej elektroniki nie pozwoliła mi przejść obojętnie obok takiego znaleziska, więc wróciłem do mieszkania po torbę z biedronki, żeby przypadkiem żaden sąsiad nie wyczaił, że wynoszę śmieci ze śmietników.

Wracam podekscytowany, mówię dziewczynie że znalazłem odkurzacz a ona mnie wyśmiała. Idę po ten odkurzacz uśmiechnięty od ucha do ucha, pakuje do wora i wracam do mieszkania. Podłączam do kontaktu, a on jak gdyby nigdy nic wita sie ze mną i zaczyna odkurzać moją przestronną 30-metrową kawalerkę. Po fakcie okazało się, że na domiar tego jest jeszcze funkcja mopowania podłogi. Siedziałem podekscytowany z kotem i obserwowałem jak jeździ i omija wszystkie przeszkody. Dziewczyna ma mnie za dziwaka, a ja mam nową zabawkę. Za darmo. Wygrałem na loterii. Kocham Was mieszczuchy (ʘʘ)

#osiedlowykonfident #chwalesie
penisosobyniewidomej - Kocham swoich nowobogackich sąsiadów zatraconych w duchu konsu...

źródło: Screenshot 2024-03-04 083022

Pobierz
  • 125
@Tryggvason: niestety zostaje ze mną do końca. od dwóch lat rozglądałem się za odkurzaczem, bo z kotem jednak tu trochę żwirku przyklei się do łapek, tam troche sierści i ciagle był syf. a uwierz, że na takiej powierzchni każdy paproch na podłodze jest bardzo widoczny. Tak to odpale sobie, żeby odkurzał jak mnie nie ma i elegancko zawsze będzie porządek. W takim stanie jak jest to miałbym z niego 350zł max,
@matt-pitt Dokładnie, sprzedaż po taniości na olx to jakaś masakra i czasami wręcz nie wartosię użerać z januszami dla tych groszy co zaproponują. Często bardziej opłacalne i nawet przyjemniejsze będzie wziąć w tym czasie nadgodziny w pracy. Tym bardziej w porównaniu do atrakcyjnej oferty w stylu "z chęcią wezmę ale proszę mi przywieźć na adres na drugim końcu miasta"

Ostatnio też sobie kupiłem nowy model odkurzacza. Wszystkie drobne ulepszenia sprawiły że naprawdę
@penisosobyniewidomej: mam chyba identyczny. Dobry sprzęcik, #!$%@? podłogę, przetrze kurze. Ofc to mopowanie to takie rozcieranie :D ale kurze z wierzchu zbierze. Ja zawsze puszczam go 2 razy i w apce ustawiam max ssanie i mopowanie.

Minus taki, ze nie ma laseru, wiec co chwile się obija.

Za grosze kupic zestaw czesci wymiennych: szczotaka, te smigiełka do zagarniania, mop, filtry. Obczaj na ali czy innym podobnym.
@Exil12: w tym modelu trzeba bardzo dbać o tą nakładkę mopującą. Wystarczy że lekko przyschnie i już ma problemy z zaciągnięciem wody. Ten element jest w tym odkurzaczu totalnie spartolony.
@wincenty1: ten model nic nie ma :( obija się o wszystko :(

@Plp_ true. Wkuriwa to strasznie. Trzeba czysci te dziureczki itp.. Ajak masz twarda wode to #!$%@?. Mam go już chyba z 6 rok i działa, także nie wymieniam na razie, ale fakt, to jest #!$%@?.