Wpis z mikrobloga

@SzalonyFanMalysza: Ukrainiec nie będzie mieć mojego doświadczenia, mogę spać spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Być może u Ciebie w branży, właśnie wróciłem z budowy biurowca gdzie 80% załogi to Ukraińcy i powiem CI że tak perfekcyjnie #!$%@? wykończeniówki dawno nie widziałem u polskich brygad. Starają się jak cholera.
  • Odpowiedz
: Co interesuje kogoś mieszkającego i pracującego w Wielkiej Brytanii jaki jest kurs funta do złotówki? Przecież oni żyją i wydają w Wielkiej Brytanii, więc to że funt spadnie w stosunku do złotego nic nie zmieni. Nie będą od tego biedniejsi. A jak pojechali "na rok" żeby się tylko dorobić złotówek na wyspach to i tak nie wrócą od zaraz, bo nie zarobią tyle w Polsce.


@chwed: Na moim przykłądzie CI
  • Odpowiedz
Co interesuje kogoś mieszkającego i pracującego w Wielkiej Brytanii jaki jest kurs funta do złotówki? Przecież oni żyją i wydają w Wielkiej Brytanii, więc to że funt spadnie w stosunku do złotego nic nie zmieni.


@chwed: Wysyłam potwierdzenie z Londynu, pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
z tego co widze to nie funt spada tylko zlotowka sie wzmacnia. Dziekuje za uwage.


@bacteria: No chyba bzdury gadasz. Popatrz sobie na wykres GBP > PLN i EUR > PLN. Jeszcze ponad 100 plusów od pelikanów... Typowy Wykop. xD
  • Odpowiedz
@Cymes: No ja po Twoim wpisie badałem sprawe i nawet znalezłem slady akcji jaka 3 lata także tu przeprowadozno. Nawet było specjalne konto na wykopie uzyte tylko do zamieszczenia znaleziska czy zrobienia wpisu o tych rzekomych dopłatach(schemat dość znany). Znalazłem slady na kilku blogach, które to wtedy powieliły. Ten filmik to już jest kolejna fala życia tego fejkniusa.
I
  • Odpowiedz
@Shatter: "oceny celującej w szkole średniej" XD xD XD xD To ja ci powiem kolego, że miałem 3-4 a maturę podstawową na 100% a rozszerzenie na 94% Bez żadnej nauki! (chyba, że gadanie z przyjaciółmi szkotami uznajesz za naukę) Oceny ocenami.. jak nauczyciel sypał szóstkami za zrobienie plakatu to się nie dziwię, że byś nie dał rady.. tym samym jak nie masz żadnych angielskojęzycznych przyjaciół, to możesz mieć same szóstki a
  • Odpowiedz