Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Słowacy smaczniejsi

  #protest

  odpowiedzi (60)

 • avatar

  Najsprawiedliwsze rozwiązanie w kwestii aborcji:
  - chciałbym żeby kobiety w Polsce mogły bez problemu wykonać aborcję do tam 12 tygodnia czy innego ustalonego terminu. Chciałbym żeby sobie rodziły, usuwały jak chcą - ich ciało, ich decyzja, proste chyba.
  - chciałbym żeby mężczyźni w Polsce mogli się zrzec dziecka w terminie do 12 tygodnia odkąd się dowiedzieli o dziecku (tak żeby kobieta miała czas na aborcję) i potem nie mogliby nigdy być ścigani o alimenty, opiekę itd - dziecko dla nich nie istnieje. Jeżeli kobieta nie zgłosi ojca - może sobie rodzić bez ojca, bez praw do dochodzenia.. bo może przecież nie rodzić.

  Do tego spirale, tabletki dzień po itd. to powinna być norma i dostepne dla wszystkich. + testy na ojcostwo na starcie.

  To jest równość, prawdziwa równość. Kobieta obecnie ma taką władzę, facet nie ma żadnej. Mogą wrabiać i skazywać mężczyzn na 26 lat odpowiedzialności. Mogą oszukiwać i zmuszać mężczyzn na łożenie na nieswoje dzieci - czy są z nimi, czy nie są. Kobiety żeby dokonać aborcji muszą pokryć koszty wyjazdu + zabiegu. Ok. 2000zł. Mają tabletki dzień po (wiem jak łatwo je załatwić).

  To skandal. Nie ma teraz równych praw - kobiety mają większe. I nie zrozumcie mnie źle - popieram całkowicie protesty i o co walczycie dziewuchy, ale wiecie.. równość to równość.
  #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #protest #neuropa #4konserwy
  pokaż całość

  odpowiedzi (198)

 • odpowiedzi (15)