Wpis z mikrobloga

Człowiek pracuje i słyszy że jakiś ahmed wjechał znowu w ludzi autem... znowu zamach i morda Ci sie w pracy cieszy bo znowu będzie #bekazlewactwa, wyczekujesz momentu kiedy w domu na spokojnie odpalisz portal ze śmiesznymi obrazkami i sprawdzisz gorące... Wracasz uradowany do domu, odpalasz Wypok a tam kuhwa posty typu "wszyscy współczują tylko polska prawica się śmieje z cudzej krzywdy"
Wypok schodzi na psy...
Co kuźwa mam płakać że jakiś debil którego zaprosili znowu okazał się tak słaby psychicznie żeby uwierzyć że dostanie przez to dziewice?
Kiedy rozsądni ludzie mówią " Zatrzymać falę imigrantów" to Lewackie pół mózgi mówią "nieeeeee bierzmy wszystkich... zasilą nas 7 tysiącami fallusów a w zamachu zginie może 20-30 osób"
Co tam ludzie którzy pracują ciężko na chleb, lepiej sprowadzić inżynierów z afryki "bo som tacy biedni"

Prawica współczuje tym ludziom którzy stracili dzieci/męzów/żony w każdym zamachu a mówienie "a nie mówiłem" nie jest żadną uszczypliwością, jest to tylko i wyłącznie informacja że robicie źle przyjmując wszystkich a potem traktując ich jak księży... niech gwałcą, niech mordują, niech porywają... tylko bron boże nie mów że to oni...
To co się dzieje obecnie w europie, gangi gwałcicieli, przemytników, terrorystów nie jest tylko ich winą... głównie za to winę ponoszą pseudo lewackie organizacje które chcą wszystko wszystkim narzucić, bo ludzie nie mają rozumu i sie nie znają.
Nic nie może mnie obrzydzać, nie mogę się z nikogo/niczego śmiać bo to złe, no chyba że jesteś białym heteroseksualnym
katolickim mężczyzną, wtedy to hulaj dusza.
Znam lewaków którzy mówią że nie można przyjmować wszystkich jak leci, że trzeba być tolerancyjnym ale bez przesady bo to co widzi czasami woła o pomstę do nieba...
#bekazpodludzi #prawica #zamach #neuropa #europa
https://youtu.be/jJvaI0A376E

  • 40
@smieja_im_sie_pysie: @ajuto00: Tu jest Wasz problem, widzicie tylko to co chcecie widzieć;)
@segment: Jesteśmy tak zaściankowi że niestety ale u nas nawet zamachów nie ma...
@Hogataa26: Jakby babcia miała wąsy to by była dziadkiem... BTW. życząc mi kalectwa kto jest gorszy... ja który nikomu nie życzę złych rzeczy tylko śmieje się z głupoty i ją nazywam wprost czy Ty która życzysz komuś kalectwa?
@Ponczo88: Wiesz czym różni się podejście lewaków i prawaków do kwestii uchodźców? Lewaki uważają że nie da się rozróżnić ludzi na tylko dobrych i tylko złych, jedyne co widzimy to ludzi w potrzebie którym trzeba pomóc, w odpowiednich warunkach każdy może być dżihadystą i każdy może odwrócić się od fanatyzmu. Prawaki natomiast uwielbiają proste schematy, dobro/zło czy patriota/zdrajca, kilku muzułmanów się wysadziło no to z automatu wszyscy muszą być źli. Ludzki
@ajuto00: A ile osób zostało zabitych rpzez tą "patologię" jaką jest psychoprawica? Odpowiem - 0.
Jakoś mimo wszystko wolę psychoprawicę niż imigrantów, oraz lewicę która współczuje i super wypada moralnie, bo przeprasza za wszystko, dziękuje za wszystko, chce pomagać wszystkim i ma tyle krwi niewinnych na rękach że zaczyna się w niej topić. Prawda jest taka że normalne osoby nie powinno jakoś szczególnie rusząć śmierć nieznanych osób w jakimś kraju -