Wpis z mikrobloga

@Generau-armii-progresywnej: niiiieeee. Tylko wstrzyknęła se tyle botoksu ostatnio, że nie interesując się operacjami i tym całym życiem gwiazd, ostatnio oglądając jakąś telewizję śniadaniową, zaczęłam się zastanawiać co z jej twarzą xD Potem na FB mi wyskoczyło "EDYTA GÓRNIAK NIE MA MIMIKI TWARZY [ZOBACZ ZDJECIA]" i sie skaplam ze to botoks xD
@porBorewicz07: ja tez, śmieszkuje z tego co ma z twarzą. I na co zwróciłam jeszcze uwagę? Jak było to dzień dobry tvn czy co to, tam było, to zauważyłam, że strasznie dużo wplata amerykańskich słów i mówi z takim akcentem amerykańskim. A w USA chyba krótko siedzi?

No serio, każdy z nas wplata makaronizmy ale jej było takie w stylu Polki wracajacej po 20 latach do Polski, a nie po kilku
@gosiage: kiedyś tak miała ładna aktorka polska Joanna Pacuła, tylko wyjechała z polskim i już nie umiała mówić czysto po polsku. Długo jej to wypominano, pośmiewiskiem się stała za tę amerykańskść. To ta co w serialu dom Niutek Pieczyński, podwalał się wytatuoanym torsem z nagą laską, Takie wieśniackie końskie zaloty junaka. Ona mu na o "moją mowa będzie krótka wyjdź z mojego ogródka" i tak zgasiła jego zapędy...;)