Wpis z mikrobloga

Droga Mleczna sfotografowana na pustkowiu w pobliżu miejscowości Hurricane, gdzieś w pobliżu granicy stanów Utah i Nevada.
Jestem właśnie w USA i pędzę na całkowite zaćmienie Słońca, które będzie miało miejsce w poniedziałek o 19:30 czasu polskiego. Mam jeszcze do pokonania blisko 1000 kilometrów w dwa dni. Trzymajcie kciuki ( ͡ ͜ʖ ͡)

#namrabcontent <- zapraszam do obserwowania

#astronomia #astrofotografia #astrofoto #fotografia #kosmos #mojezdjecie
namrab - Droga Mleczna sfotografowana na pustkowiu w pobliżu miejscowości Hurricane, ...

źródło: comment_cEAHQByeGzBQOhMF1VrbBmU92ee3bKKL.jpg

Pobierz
  • 29
@namrab: no to pozdrowienia i obyś dotarł cało i zdrowo, żeby pogoda dopisywała i w ogóle
bo w PL to jedyne co można zobaczyć to telewizor zamiast drogi mlecznej czy perseidów, bo albo deszcz, albo chmury, albo wszystko na raz :D
@Armo11: Na pewno pokażę mnóstwo fotek, ale samo zaćmienie zaprezentuję po powrocie, bo tu na laptopie nie mam softu do obróbki zdjęć z kamerki.
@Nightscapes_pl: @Dolan: To była testowa fotka, byłem na tej miejscówce raptem 20 minut. Poza tym kable były kilka metrów od drogi, a zaraz za drogą po drugiej stronie było ogrodzenie. Będę w USA jeszcze przez dwa tygodnie, więc zrobię jeszcze niejedną fotkę z lepszą kompozycją
@drzewko94: Riverton, Wyoming. Dzisiaj nocuję w Nephi, jutro w Green River. Do pasa całkowitego będę miał około 250 km, wyjeżdżam o pierwszej w nocy, żeby zdążyć przez tysiącami ludzi, którzy wybiorą się na ostatnią chwilę.