Wpis z mikrobloga

Cześć Przegrywy.
Napisałem do kilku random nieumów że mogę zrobić dobry uczynek i zobaczyć co da się zrobić, aby wyszli z przegrywu.
Nie lubie #!$%@?ć głupot ale w sumie ja wyszedłem lata temu, znajomy różowy mi podrzuca czasem wpisy różnych stulejarzy i tak czasem się pochichram a czasem powspółczuję bo wiem o co kaman i pamietam jak to było jak sie mialo lat nascie.
Przegrywy czy to nie odpisały czy uznaly ze chyba na łeb upadłem spowodowały że już miałem całą akcję olać. Ale może złe randomy wyszły i może powinienem dać szansę tym co coś tam by chcieli ale serio #nieumy .

Tak więc z mojej strony sprawa jest prosta, jak się ktoś zgłosi, zrobie wstępną weryfikację (bo #!$%@? szkoda i mojego i waszego czasu) i a nóż się uda zrobić coś dobrego dla społeczenstwa i z zahukanego samca beta zrobić faceta.

Nie, to nie bedzie internetowy kurs rwania dup dla ruchania bo to uważam za niskie i marne, zreszta aby wyrwac random rozowego dla pukniecia nie trzeba miec ani skilla ani podejscia ani osobowosci.

Ot spoleczny dobry uczynek, przy okazji sam sprawdze czy dalbym zrobic ze stulejarza z potencjalem, uosobienie tego potencjalu irl.
Także ten tego jak to się mówi.
#przegryw #nieum #stulejarz #onan #anon #tinder #zwiazki #niebieskiepaski #irl #samiec #tfwnogf
(za tagi dziekuje zaprzyjaznionej mirabelce)
  • 90
@miukini:

Tak jak komentujący pisali, niektóre osoby po prostu lubią być w stanie przegrywu i dzielić się tym ze wszystkimi wokół.

To nie oznacza, że taki stan im pasuje. Przyzwyczaili się do bycia odizolowanym, jeśli by nie rzec, że nie znają innego stanu, choć szalenie by chcieli się go pozbyć.
@miukini jak troche z grubasami ktorym bie pasuje ze sa grubi. mogliby sie wziac za to ale wola narzekac aby miec "argument". Cos nie wychodzi - to dlatego ze jestem gruby. Trzymanie "asa" w rekawie w postaci jakiejs nieudolnosci.

Temat jest dla osob otwartych i chcacych cos zmienic. Reszta szczerze mnie nie interesuje. Co najwyzej spowoduje wieksza odraze, bo rozumiem ze sie nie ma mozliwosci ale wuchodze z pomocna dlonia. Ktos nie
@Eugeniusz_Zua: Takich porad na mirko pełno. Tu potrzebna jest zupełna zmiana sposobu myślenia, wywrócenie do góry nogami. Samym sportem i wyjściem do ludzi niewiele zdziałasz - są to zadania, które niby mają Cię doprowadzić do tej zmiany myślenia, ale z motywacją ciężko i masz tylko swoją subiektywną ocenę sytuacji.

Ostatnio znalazłam jeden ciekawy podcast na ten temat. Nie o podrywaniu w barze, tylko o takich podstawach w zachowaniu. Podcast dla facetów,
@miukini: Jasne, tutaj potrzebne jest glebsze podejscie do tematu, a nie rzucanie porad typu zacznij zagadywac do dziewczyn na disco. Sam kiedys tkwilem w ostrym przegrywie i stosowanie sie do tego typu wskazowek skutkowalo wylacznie rosnaca frustracja.

Poprosze o link do podcastu, chetnie poslucham.
@push3k-pro: Teraz lepiej rozumiem, co masz na myśli. Nie chciałam sugerować, że ktokolwiek specjalnie doprowadza się do stanu nieszczęścia i przegrywu. Bynajmniej. Opisywałam sytuację, kiedy ktoś już w danym stanie jest i następuje taka stagnacja - nie ruszasz się w żadną stronę, tylko zatracasz w nieszczęściu. To jest coś, co powinno być stanem przejściowym.
@wyjde_z_przegrywu jak w temacie, mam nadzieje ze dam rade i chetbie sprawdze czy ta nadzieje da sie przekuc na realia, wyjsc z przegrywu. Z bycia samcem beta czy piwniczakiem. Kazdy pod hakims katem inny model przegrywu, najpierw trzeba sie dowiedziec co nim jest.
Sa tacy co uwielbiaja po prostu sie uzalac i spoko. Sa tacy co cwicza a jednak nerduja, sa tacy co maja ego jak stad do masacziusets ale tylko za
@push3k-pro: Ja nie umiem w wypok bo mało czasu spedzam w netach. A jak juz to cisne memy i gry ;)
Plan jest taki aby sie spotkac i zobaczyc co "dolega".Nie jestem wróżbitą, nie ma złotego sposobu - w sensie jest ale jak ktoś ma niepoukładane w głowie to jak doradzic komus jak skoczyc salto. Podskocz i zrób obrót - tak brzmią złote rady.
Nie zamierzam tu sie rozpisywac co to
Weź przeczytaj co napisałeś. Następny kolo typu jesteś zwycięzcą.Naprawdę żyjesz w wirtualnym świecie dalej i pieprzysz takie głupoty że na mistrzów spokojnie można dodać. Usuń konto i nie zawracaj dupy. Żegnam. Przy okazji polecam naukę. Języka polskiego
@Dlaczemubynie
Sporo naobiecywałeś w swoim wpisie i komentarzami pod nim, ale znaczna większość to ogólniki. Pozwól zatem że zadam Ci kilka pytań i proszę o konkretną! odpowiedź.

1) Pierwsze zasadnicze pytanie. Czego właściwie się podejmujesz? Z tego co napisałeś chcesz z przegrywa zrobić wygrywa? Jeśli tak to w jakich konkretnie aspektach życiowych?

2) Jakie konkretnie kompetencje posiadasz, do tego aby pomóc komuś w zakresie aspektów życiowych wymienionych w punkcie 1-szym?

3) Na
@ziemniakizpomidorem:
1) Pierwsze zasadnicze pytanie. Czego właściwie się podejmujesz? Z tego co napisałeś chcesz z przegrywa zrobić wygrywa? Jeśli tak to w jakich konkretnie aspektach życiowych?
Zależy od potrzeby. Każdy ma inne, myślę że jestem w stanie się dostosować.
2) Jakie konkretnie kompetencje posiadasz, do tego aby pomóc komuś w zakresie aspektów życiowych wymienionych w punkcie 1-szym?
Tylko eksperiencje własną. Kilku osobom pomogłem, sam nie narzekam.

3) Na czym konkretnie miała
@Dlaczemubynie

1) Pierwsze zasadnicze pytanie. Czego właściwie się podejmujesz? Z tego co napisałeś chcesz z przegrywa zrobić wygrywa? Jeśli tak to w jakich konkretnie aspektach życiowych?

Zależy od potrzeby. Każdy ma inne, myślę że jestem w stanie się dostosować.


Prosiłem o konkretną odpowiedź w jakich aspektach czujesz się kompetenty a nie ogólnik typu: "Rozwiążę każdy Twój problem" - nie rozwiążesz.

3) Na czym konkretnie miała by polegać Twoja pomoc? Rozmowa jak u
@ziemniakizpomidorem: to wtedy pijemy piwo, pogadamy i tyle. Nie chce mi się odpisywać lol. Ale nie dziwie się że takie akcje odbijają się bez echa. Jesteś przegrywem i Ci nie pasuje że ktoś chce pomóc ? Spoks. Nie jesteś ? Co tu robisz?
Z tym zawierzaniem życia to brzmi jakbym chciał od kogoś nerkę na czas rozmowy.

A powtarzałem x razy - chcesz konkret przez internet ? Jaki? Złotą radę :
@Dlaczemubynie:
Zadałem Ci kilka pytań, które pozwoliłyby szybko zweryfikować czy faktycznie wiesz o czym mówisz.
Odpowiadasz ogólnikami, więc Ci to wypominam.
Zamiast merytorycznie odnieść się do moich wątpliwości, piszesz, "łubudubu źli ludzie z wykopu ja wam chciałem pomóc a wy do mnie wilkiem - piwniczcie sobie dalej".

Kreujesz się na eksperta, a wypowiedź próbującą ustalić Twoje kompetencje traktujesz jak przytyk osobisty.

Pozwól że zapytam, chciałbyś czerpać porady biznesowe od człowieka który
@ziemniakizpomidorem nie wazne czym jezdzi bo fure mozna miec z lisingu. Predzej bym spojrzał na zegarek. Spojrzalbym na zywo bo w necie to kazdy kozak. A ja niczego innego nie proponuje jak weryfikacji IRL.

Ja mam wrazenie, ze nie wazne jakie Ci przedstawie dowody, zawsze znajdziesz wymowke. Wyciag z konta, foty a moze lepiej filmiki z akcji różowych? A może papieru phd z wyrywania i profesury w how to be samiec alfa
@Dlaczemubynie: Mi się raczej zdaję że większość tych "przegrywów" tutaj to po prostu zwykłe atencjusze którzy tylko czekają aż ktoś im napiszę m.in. jak to bardzo mu szkoda jego/jej więc ciężko Ci będzie im pomóc w jakimkolwiek stopniu.. Ale liczę na to że tym naprawdę potrzebującym jednak w czymś pomożesz także powodzenia. + za tą akcję i za chęci w ogóle. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)