Wpis z mikrobloga

@ElCidX: Toż to Teriva jest. Lżejszy i szybciej się kładzie jak lany. Przynajmniej tak to było u mnie. I w końcu zrobiłem lany bo terivę trzeba byłoby u mnie kłaść gęściej żeby można było jeździć z meblami swobodnie po podłodze piętra.
@ElCidX: Ja też się nie znam. Przypomniałem sobie rozmowę z architektem na temat stropu jak projektowaliśmy domek.
Co do stemplli to moja ekipa miała takie "systemowe" pomalowane na żółto nie wiem jak się to nazywa. Sosnowe tylko na lane schody. Efekt taki że sufit parteru tak gładki że tynk nie chciał się trzymać :) Gdyby nie kable elektryczne których nie puściłem w korytkach to nic na suficie nie byłoby do roboty.
@ElCidX strop taki bo to tylko parterówka. Tam bedzie poddasze użytkowe bez następnej kondygnacji. Co do systemu Doka bo pewnie o to Ci chodzi. Tak pewnie i taniej tylko ten dom budowany jest w lesie i obok są wsie gdzie pełno "złomiarzy" i szef bał sie wypożyczać. Co do ceny wynajmu to nie mam pojęcia. Doki są znacznie szybsze i lepsze. Szalowałem tym. Fajna sprawa jak i całe szalunki systemowe.