Wpis z mikrobloga

http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchStatistics.aspx?ID=29663

De Giorgi to jest dupa nie trener:

Konarski nie ma siły oddychać, a ten go nie dość że powołuje, to jeszcze nie zmienia. Przy 100% skuteczności Kaczmarka (ok, tylko 4 ataki, ale wciąż) (°°

Drzyzga gra schematycznie do bólu, nawet przy dobrym przyjęciu.

Zagrywka całej drużyny to jakaś farsa, jak można psuć prawie 1/4 zagrywek przy znikomej ilości asów?!

O Kurku przez litość nie wspomnę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiśniewski bez zarzutu. Lemański ujdzie.

Wbrew hejtowi niektórych Kubiak trzymał przyjęcie i jako tako sobie radził w ataku.

Podsumowując: Konarski na przymusowy urlop regeneracyjny, Kurek niech jedzie na emeryturę w jakimś Hiroshima-Nagasaki, Drzyzdze już dziękujemy. Silnego przyjmującego potrzebujemy jak narkoman działki. Postawić maksymalnie na młodych, trudno, 2 lata w dupę będą. Ale będą tak czy tak, a światełka w tunelu nie widać.

#siatkowka
  • 5
@jezus_cameltoe: Ja nie mówię, że nikogo nie ma, tylko, że nie ma nikogo o poziomie Winiarskiego czy Świderskiego. Leon będzie za dwa lata, ale do tego czasu mam nadzieję, że ci, o których piszesz zdążą się ograć na tyle, żeby w końcu skończył się ból głowy na tej pozycji. Bo że potencjał mają pokazały mistrzostwa U20. Ale jeszcze za ciency w uszach na poziom reprezentacyjny są. Ale mimo to powinni grać
@myzael: Obecnie raczej nie ma nikogo lepszego niż Drzyzga i Łomacz, więc nie wiem, kogo chciałbyś powołać.Może jak Konarski odpocznie to wróci do formy z sezonu ligowego. Środkowi wcale nie grali tak dobrze.
wszyscy zapominają o Żygadle


@TwojStaryToKorniszon: Ja nie zapomniałem, ale tu wraca klątwa Zagumnego: Żygadło może grać jako strażak i poprawić bieżący poziom, ale w dłuższej perspektywie przydał by się młodszy sypacz.

Środkowi wcale nie grali tak dobrze.


@Tomm16: Z tak grającym Drzyzgą i szarpanym przyjęciem to i tak jest niezły wynik.