Wpis z mikrobloga

Przed chwilą zobaczyłem co gruby knur zrobił Małyszowi i serio, nie mogę w to uwierzyć. To po prostu gwałci jakikolwiek RiGCz.
Małysz potrafi dawać się we znaki, ale trzeba wziąć pod uwagę, że ten chłopak ma najprawdopodobniej jakiś problem ze sobą, może jest lekko upośledzony, co tłumaczyłoby jego upierdliwość jak i dziecięcą wręcz naiwność. Ewidentnie brakuje mu pewności siebie, szuka jakiegoś autorytetu, "opiekuna" - wcześniej był nim Seba, a teraz przerzucił się na Daniela, który w chamski sposób wykorzystuje psychiczny defekt kolegi, wysługując się nim i upokarzając na wszelkie możliwe sposoby. Nie wiem, czy mam dalej ochotę oglądać takie "imprezy", bo one po prostu zmierzają w złym kierunku, zamiast fajnych przyjacielskich balang z dymami mamy prosiaka Daniela, który karmi swe ego kosztem innych. Niedługo każe Małyszowi wylizać swoje buty na lajwie.
#danielmagical
  • 10
@HrabiaTruposz: Zgadza się ale widać , że ten #!$%@? grubas też musiał mieć problemy być wyśmiewanym w dzieciństwie teraz myśli , że ma przyjaciół i wyżywa się na innych a tak to nie ma nikogo. Kiedy się skończy kariera na yt kasy nie będzie , wykształcenia nie ma zostanie melina na śmietniku i Kierowniku masz 2 zł pod Polo Market na tej Urzędniczej #!$%@? gruby pies
@HrabiaTruposz: Trzeba wierzyć w to że Małysz się w końcu postawi, albo zrobi to ktoś za niego w jego obronie.

Przecież tu już #!$%@? w grubego, ale nawet Ci "ludzie" którzy tam przychodzą są #!$%@? warci.
Liczę na to że ktoś z przejezdnych ukróci grubego i się skończy pajacowanie przed kamerą.