Wpis z mikrobloga

Uwaga #gorzkiezale

Jak mnie #!$%@? Burger King ja #!$%@? #!$%@? mać ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nie mogię z tego "fast foodu".
Sobota późny wieczór, centrum rozrywkowe w UK. Oczywiście, że można sie spodziewać klientów. Bite dwadzieścia minut w kolejce, gdzie stało przede mną i moim niebieskim z 8 osób? Potem prawie 10 minut czekania na jedzenie (zestaw z whooperem, frytki i jakaś kanapka). Kto tym zarządza ja się pytam. Tuż obok wielka arena, co weekend tysiące ludu na różnych imprezach tamże, wiadomo, że potem będą chcieli coś wszamać. Burger King tego nie przewidzi () Na restauracji z tego co widziałam było 4 pracowników. W lokalu oprócz ludzi w kolejce jakieś 3 grupy już siedzą i jedzą, więc dość pustawo. Samo jedzenie... Eh. Frytki są tak paskudne, że jakbym nie była głodna to bym je wyrzuciła. Smakują jak jakaś masa ziemniaczanopodobna, zupełnie nie przyprawione. Whooper na pewno ma plusa za świeże warzywa, mięso dość ok, ale ta bułka (,) Jakby wziął najtańsze gówno z lider szajsa. Bleh. Oprócz tego w lokalu brudno, pracownicy totalnie nieogarnięci, nigdy nie ma mojego ulubionego sosu, mimo, że w ofercie ciągle jest. #!$%@?ę taką markę, oczywiście, ze więcej tam nie pójdę (już was uprzedzam, drodzy komentujący).
Burger King myśli, że jest rywalem McDonalda, tak naprawdę jest takim małym ujadającym gównem, co tego Maka za nogawkę ciągnie. Idziesz do Maka, elegancko kiosk, jak nie kiosk to stanowisko gdzie zamawiasz, stanowisko gdzie odbierasz, siadasz i czekasz a nie stoisz w kolejce jak za komuny ileś tam minut. Mnie się nigdy nie zdarzyło tam czekać dłużej niż 10 minut na jedzenie, no jak boga kocham. Obsługa klienta zawsze na wysokim poziomie, mimo że to tylko fast food, jedzenie też lepsze. A w BK? W BK jak w lesie #!$%@?.
OCZYWIŚCIE pomijam zupełnie fakt, że to jest śmieciowe żarcie, bo każdy o tym wie. Nie będę się tutaj rozpływać nad ilością rakotwórczych substancji w oleju do smażenia, bo każdy o tym #!$%@? wie. Fast foody nie są od dostarczania zdrowej żywności. Jak chcę zjeść szybko i tanio to idę do Maka, jak mam ochotę na zajebistego burgera to idę do fajnej burgerowni. Burger King natomiast chce być gdzieś pomiędzy, ale ani to szybkie, ani tanie, ani dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#gownowpis #mcdonalds #burgerking #fastfood #uk #anglia #opinia #oswiadczenie
  • 10