Wpis z mikrobloga

Ja to w sumie nie rozumiem że tak liczne grono ludzi zachwyca się NFS Underground/Most Wanted czy Carbon zapominając o tytule, który w porównaniu do poprzedniej części był swego rodzaju rewolucją czy to w fizyce, ilości samochodów, czy trasach i ogólnej miodności płynącej z gry.

Tak mało ludzi już pamięta o Need For Speed : Porsche Unleashed/2000? Przecież ta gra jak na rok 2000 była czymś genialnym i nie do podrobienia. Za wszystkie następne (zwłaszcza ostatnie) części chciałbym dostać jedną, porządnie wykonaną z samochodami jednej marki. Nawet remasterem bym nie pogardził.

#gry
#gimbynieznajo
#zainteresowania
Pobierz m.....h - Ja to w sumie nie rozumiem że tak liczne grono ludzi zachwyca się NFS Under...
źródło: comment_f2wSZDq2WXRbAQ4ARgFYKJl4ohGtOAa1.jpg
  • 34
@mtvsh: Genialnia gra. Nie tylko najlepszy NFS, ale jedna z najlepszych wyścigowych gier w ogóle. Nie dalej jak pół roku temu ponownie ukończyłem, nadal daje masę radochy. Teraz sobie wyobraźcie jak różnorodna mogłaby być nowa odsłona z obecną linią modelową Porsche - suvy, limuzyny itd, kiedyś tego nie mieli. Undergroundy i nowsze odsłony też lubię, ale król jest tylko jeden.