Wpis z mikrobloga

@M1KNG: 3.0 jest super, miałem wszystkie M54 (3.0 w X5, 2.5 i 2.2 w E46) i to udane silniczki ;) Jak będziesz się wahać pomiędzy 2.5 a 2.2 to z góry odrzucaj 2.2, 2.5 pali tyle samo i idzie zdecydowanie lepiej. 3.0 w E46 to poziom wyżej pod względem mocy, takie gorsze M3, 40 koni więcej od 2.5, ale o wiele droższe. Z budowy silniki są prawie identyczne i różnią się
@Smule to chyba aż tak dużo nie jest jak na takie auto i silnik. A jeszcze, jakie spalanie to ma? Bo chcialem 2000 rocznik + i czytałem że w gazie idzie to dostać nawet i całkiem spoko jest 192 konie
@M1KNG: mam 2.5 coupe z 2004. Fajne autko nie narzekam ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo nie jest to nówka z salonu i coś tam brakuje ale jest ok. Dla mnie super, mocy nie brakuje, auto się fajnie prowadzi, wyposażenie tez niczego sobie.
@Smule pochwal się tym cackiem :D chętnie bym obejrzał jak to wygląda i ile za to dałeś. Bo bardzo się zastanawiam nad tym bmw xd Jak chcesz to możesz na pw wysłać jak tu nie chcesz chyba że wgl nie chcesz to okej :)