Wpis z mikrobloga

Mireczki, chciałbym zacząć zdobywać doświadczenie w branży #nieruchomosci, będąc studentem dziennych chciałbym pracować jako agent/pośrednik. Jakaś agencja nieruchomości zgodzi się na coś takiego, posiada ktoś z was jakąkolwiek wiedzę na ten temat (jak wygląda kwestia pracy czy są jakieś stałe godziny, czy zarabiamy tylko na prowizjach) ?
  • 3
@karmelove0: najpierw zastanów się co chcesz docelowo robić, to postaram się coś podpowiedzieć. Czego innego poszukamy jak chcesz inwestować, czegoś innego jak chcesz sprzedawać u dewelopera, a czego innego jak lubisz jak ja pracować z ziemią rolną czy inwestycjami w nieruchomości ;)
Studiuję dziennie i dwa miesiące temu zaczęłam pracę jako pośrednik.
Ogólnie było bardzo trudno znaleźć pracę, bo większość agencji nie chciało mieć ludzi edukujacych się jeszcze.
Stałych godzin w większości nie ma jak i podstawy wynagrodzenia. Tutaj głównie bazujesz na wlasnym zaangażowaniu, choć według mnie jest w tym trochę szczęścia. Zazwyczaj zarobki nie są złe, natomiast jeśli nie potrafisz negocjować, to wiadomo, ze finalnie zarobisz mniej.