Wpis z mikrobloga

@FinestEDM:
Mirku, znalazłem Twój post o reklamacji Nexusa 6p i w tej sprawie piszę.
Chciałbym zapytać o Twoją drogę serwisową i gwarancyjną, gdzie i jak go oddawałeś? Ja kupiłem w euro rtv i planuję oddać zanim minie gwarancja z adnotacją, że chcę wymiany baterii. Problem jest znany to bateria, w accubattery mam koło 80% żywotności baterii a pada mi poniżej 30% naładowania. Są u myfriendów baterie i po 4000 mah ale potrzebuję serwisu który tego (wymiany) nie #!$%@? bo to jest mega wyczyn (obczaj YouTube). Bo słuchawek w Europie już nie wymieniają na nowe, jak wymieniali jeszcze mi się dobrze sprawował.
Więc jakbyś tylko te namiary podał jak znasz (np w Warszawie w Huawei serwisie tego nie robią) to będę wdzięczny. Pozdrawiam.
  • 2
Hah, nie zazdroszczę... Dla mnie ta reklamacja to była niezła przeprawa. Telefon był oddawany do autoryzowanego serwisu w Katowicach. Posiada go firma CCS. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz na głównej post Mirka opisującego naprawę gwarancyjną jakiegoś Samsunga. Tam właścicielem serwisu jest dokładnie ta sama firma...

Telefon oddawałem 3 razy.
1. Wymiana płyty głównej (?). Nie pomogła oczywiście.
2. Oddanie na wymianę baterii z info że wymiana płyty nie pomogła, ale ponieważ telefon
@FinestEDM: Dzięki za odpowiedź, dam znać co w końcu zrobię, na razie mam na głowie swoje wesele i dziecko w drodze więc priorytety się poprzesuwały ale jakoś chciałbym to załatwić. Wielkie dzięki raz jeszcze za odpowiedź! Pozdrawiam!