Wpis z mikrobloga

Wczoraj wróciłem z łagru, odpaliłem grubasa i nie musiałem długo czekać na lament "dobra to jak tak mówicie, że nudy to wyłączamy streama, widzisz mama już mnie nie lubią, ja się tak poświęcam, prawie mnie zamknęli" i wyłączyłem to w #!$%@?. Nic innego jak nudów to się już po nim nie spodziewam, ale #!$%@? takie mieć podejście?! to tak jak by prowadził sklep z #!$%@? rzeczami i zamiast poprawić jakość to miał pretensje do ludzi, że nie chcą kupować, i to, że się stara ma determinować wszystkich do płacenia mu kasy. A potem manipuluje pelikanami mówiąc jak to wszyscy są przeciwko niemu i chcą go zniszczyć, bez konkretów taka zwykła manipulacja no bo przecież "nie mogę wam mówić, ale kto wie ten wie" itd. Weźmy tą walkę z głównym antagonistą rafonixem nakręcaną przez grubasa, ogromny wróg, tyle im napsuł krwi i w ogolę, ale jak by się zastanowić to na początku oboje na siebie #!$%@? równo, tylko rafonix zamówił mu dziwkę na chatę (z czego ostatnimi czasy nawet się cieszył bo "dymy" jak widzowie wezwali straże, policje itd) i lament grubasa oraz główny argument potyczki "moja mama przez niego płakała", ty wpędziłeś ją w alkoholizm i urządzasz burdy (niestety coraz słabsze) w jej mieszkaniu po czym #!$%@? do cieplutkiego wygodnego mieszkanka na chronionym osiedlu.
Już #!$%@? czy te streamy są nudne czy nie, przynajmniej nie spinam się żeby to oglądać, ale #!$%@? mnie to ciągłe robienie z siebie ofiary, ta agnieszke też tak bierzesz na litość?
Dla ludzi liczą się dymy, a nie twoja osoba grubasie, no chyba, że się boisz, że ator cie pozwie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie wiem czy ma tu jeszcze konto, ale jak ktoś zna może go zawołać.


#danielmagical #grubyoszust
  • 2