Wpis z mikrobloga

Czołgiem Mirkom i Węgierkom spod #ubierajsiezwykopem

Kolejny miesiąc przynosi nam nowe szanse. Tak jakoś w piosence śpiewali, o ile dobrze pamiętam. Nie pozostanie chyba nic innego, jak empirycznie to sprawdzić ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dawno nie było poradnika, więc postanowiłem znowu coś w tej formie skrobnąć. A że jest tutaj wiele twardych zawodników spod znaku #partyhard, to dziś mam dla Was 9 rzeczy, o których warto pamiętać podczas przygotowań do ważnej imprezy. Niektóre dość oczywiste, niektóre mniej. Zresztą nie ma co o nich się rozwodzić, sami najlepiej ocenicie :)

https://www.wykop.pl/link/3902715/jak-przygotowac-sie-do-waznej-imprezy/

Jak zwykle bywa przy okazji znalezisk nie obędzie się także bez zawołania członków tagowej starszyzny:

@Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @crazyfigo @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @Aditor @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @JanuszKek @tesset @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @Michael_Whitey @darosoldier @owocliczi @boryss @Teopold_Lyrmand @betonkomorkowy @Kapitalis @lent

jak i wszystkich ludzi dobrej woli, którym ów materiał przypadł do gustu, do wsparcia dzieła wykopywanie. Wszelkie uwagi i sugestie jak zwykle mile widziane, poniżej załączam wersję filmową.

Pozdrowienia!

Dandys wasz Uszaty

#menswear #ubierajsiezuszatym #poradnik #impreza
UszatyBloger - Czołgiem Mirkom i Węgierkom spod #ubierajsiezwykopem 

Kolejny miesi...
  • 9
@malyiduzy nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się że takie tło jak kiedyś miałeś (buty, garnitury, duperele) ładniej dopełnia obraz, a puste sceny warto stosować gdy wrzucasz coś jako przykład (jakieś zdjęcie)
@UszatyBloger: znowu dobra robota!
Co do dziewiczego obuwia to kiedyś popełniłem ten błąd. Na szczęście nogi za mocno nie ucierpiały, tylko skarpetki. Okazało się że przez dwa-trzy pierwsze noszenia wkładki/wyściółka puszczały kolor. Zauważyłem to podciągając skarpetkę. Zobaczenie sporych plam na piętach nie było zbyt fajnym uczuciem :D
@UszatyBloger:
Mam takie pytanie zupełnie nie na temat, ale z gatunku #modameska. Czy wypada do czarnej skórzanej kurtki włożyć brązowe buty i pasek? Widzę w necie mieszane opinie na ten temat, jedni mówią, że spoko a inni, że nie ma mowy.