Wpis z mikrobloga

@Kriegor: zatrudnianie celebrytow jako aktorów, juz i tak mamy pełno "aktorów" bez szkół w filmach bo po znajomości ktorzy nie tylko sa #!$%@? ale nie maja kompletnie dykcji a pozniej bedziesz narzekał że nie słyszysz połowy dialogów filmie bo to nie tylko zasługa braku dobrych dzwiękowców ale tez owych sepleniących aktorów
  • Odpowiedz
@wiecejnizjednozwierze Dorota zaczynała swoją karierę od teatru, nie jestem pewny ale obecnie chyba również występuje w jakimś teatrze w Warszawie. Na dodatek jest piekielnie inteligentną kobietą, rola raczej nie będzie pierwszoplanowa dlatego nie wydaje mi się żeby ktoś zapraszając ją nie wiedział co czyni. Poza tym wszystkim jeszcze, piszesz o problemach z dykcją w kontekście piosenkarki z wieloletnim stażem? serio? xd
  • Odpowiedz
@szatniarka: Pasikowski nic nie formatuje i popełnia mnóstwo błędów stylistycznych, trochę ortograficznych, tak że to wszystko dodatkowo jeszcze bardziej pokracznie wygląda :D. Nie przejmuje się poprawną pisownią nazwisk, nazw ani trochę. Ale Psy to i tak jeden z moich ulubionych filmów wszechczasów
  • Odpowiedz
@Kriegor: najpierw sie naucz czytac ze zrozumieniem jak chcesz dyskutowac, o dykcji napisalam w kontekscie zatrudniania celebrytow czy aktorów bez szkoly
A jak zaczynala karierze w teatrze to grala w przedstawieniu z rolkami papieru zawieszonymi na szyi so xD nie bardzo mnie obchodzi czy gra w jakims teatrze u Karolaka czy innego Wiedźmina, zatrudnianie celebrytow to tabloidyzacja kinematografii i sprowadzanie jej do poziomu pudelka co mi sie nigdy nie bedzie podobać
  • Odpowiedz
@ForrestGump: To ci dopiero odgrzewany kotlet. Pierwszy Pitbull był świetny, serial bardzo dobry, kolejne części lepiej przemilczeć, ale Pitbull jest Vegi, jak lew jest król dżungli (Prawdziwe psy i Taśmy grozy też #pdk). Teraz się nie dogadali, to będzie Pasikowski, reaktywują stare postacie, będzie wielkie "łał" i kaska z biletów popłynie. Dziękuje bardzo, ale nie, w imię zasad
  • Odpowiedz
Na dodatek jest piekielnie inteligentną kobietą, rola raczej nie będzie pierwszoplanowa dlatego nie wydaje mi się żeby ktoś zapraszając ją nie wiedział co czyni.


@Kriegor: A wiesz, kto ją zaprosił? Emil Stępień, producent m.in. Pitbulla, prywatnie od pewnego czasu jej chłopak xD To na pewno przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz