Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś z branży budowy i projektowania maszyn? Linie technologiczne dla przedsiębiorstw? Chciałbym się poradzić w związku z planowanym założeniem działalności jaki system zastosować. Tzn. jakie maszyny, a może przekładnia ślimakowa, a dlaczego silos. Interesuje mnie automatyzacja produkcji. Mogę powiedzieć na start tyle, że dotyczyć to będzie produkcji materiałów sypkich dla wielu branż m.in. medycznej. Wymagania to wiedza techniczna, profesjonalna i wykształcona kadra choć wiadomo nie na początek i bardzo dobrze wyposażone labolatorium oraz....no właśnie linia technologiczna do mieszania i badania na bieżąco składników sypkich - aby produkować produkty najwyższej jakości. gdyż jest luka na rynku - producenci zagraniczni nawet nie mieszczą się w normach i to potwierdzają przedsiębiorcy w ankietach jak i moje badania ich produktów.

Inwestycja w park maszynowy to spore sumy więc każda pomoc jak zaoszczędzić aby nie wydać mnóstwa środków i nie wykorzystywać mocy maszyn Interesuje mnie jakieś doradztwo, może ktoś z was w tym siedzi, a nawet chciałby nawiązać współpracę. Zastanawiam się od czego zacząć i nie mam pojęcia. Napewno są też jakieś portale branżowe więc jeśli nikt z Was się nie odezwie to tam poszukam. Na dzień dzisiejszy jestem w trakcie kompletowania maszyn do labolatorium. Oczywiście wszystko używane bo ceny są kosmiczne. Pozdro

#firma #dzialalnoscgospodarcza #produkcjaprzemyslowa #budowamaszyn
  • 2