Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Wykop,

prośba o wykop efekt w związku z TYM znaleziskiem. Jak wiecie wobec osoby odpowiedzialnej za przykucie wandala rozpoczęło się postępowanie dyscyplinarne...

Jak wiadomo w kupie siła, więc wszystkich zainteresowanych losem technika Tramwajów Warszawskich, pracującego na nocnej zmianie 31.08, proszę o wsparcie.

Treść wniosku :

Dzień dobry,

W nawiązaniu do informacji podanej w mediach przez rzecznika Tramwajów Warszawskich pana Michała Powałki, wnoszę o zawieszenie postępowania dyscyplinarnego wobec osoby odpowiedzialnej za przykucie łańcuchem wandala, niszczącego tramwaj w zajezdni Woronicza, w nocy z czwartku 31.08 na piątek 1.09.

Z poważaniem,

mail do Tramwajów Warszawskich opinie@tw.waw.pl

należy przy okazji podać imię, nazwisko, adres zamieszkania.

Ewentualnie wniosek można spróbować złożyć ustnie dzwoniąc do biura audytu wewnętrznego tel. 22 536-68-56, 22 534-43-15


Dziękuję
  • 92
  • Odpowiedz
@easy_idle

Nie akceptujemy formy zatrzymania graficiarza przez naszego pracownika. W stosunku do osoby odpowiedzialnej za te sytuację zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne


Popieram postawę TW.

Powinni dla przykładu ukarać mechanika za ten czyn. Na przykład posprzątaniem jednej hali, albo poukładaniem wszystkich kluczy.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: jeszcze nie słyszałem o takiej formie kary w trybie postępowania dyscyplinarnego. Dostanie po premii, po pensji, dostanie zawieszenie, albo wywala go z roboty. Chłopak przyczynił się do odnalezienia sprawcy, zminimalizowania skutków wandalizmu i ujął przestępcę na gorącym uczynku. Faktycznie rewelacyjna reakcja pracodawcy biurwo XD
  • Odpowiedz
@easy_idle: Szkoda, że tak mały odzew :-( Nie często angażuję się w takie sprawy, ale tutaj już e-maila naskrobałem, bo mnie to #!$%@? boli :-|

No i nie wiem czy e-mail "opinie", który obsługuje jakaś Beata jest dobrym wyborem. Przydałby się e-mail do Pana Karosa - prezesa.
  • Odpowiedz
Swietnie TW, po prostu zajebiście. Ukaraliście swojego człowieka za to, że działał w dobrej wierze na Waszą korzyść. Jesteście zwyczajnie #!$%@?.
Następnym razem w takiej sytuacji Wasz pracownik zapewne jeszcze potrzyma wandalowi puszkę z farbą, aby mu było wygodnie.
Byłoby mi wstyd pracować w takiej firmie.
  • Odpowiedz
@easy_idle

Chłopak przyczynił się do odnalezienia sprawcy, zminimalizowania skutków wandalizmu i ujął przestępcę na gorącym uczynku.


Przekroczył granice ujęcia obywatelskiego, mógł to złapać j poczekać na przyjazd policji, tak się to robi w cywilizowanych krajach, pozbawienie kogoś wolności by wykonywał pracę to przekroczenie granicy.
  • Odpowiedz
@staryczlowiek:

Następnym razem #!$%@? wandalowi rękę, bo uzna to za stosowną karę i będzie git c'nie?

@easy_idle:

wnoszę o zawieszenie postępowania dyscyplinarnego wobec osoby odpowiedzialnej za przykucie łańcuchem wandala


bo...? Nawet słowem nie próbujesz tego uargumentować. Już pomijając głupotę takiego spamowania, treść maila którego każesz wysyłać urąga inteligencji szympansa xD
  • Odpowiedz
bo...? Nawet słowem nie próbujesz tego uargumentować. Już pomijając głupotę takiego spamowania, treść maila którego każesz wysyłać urąga inteligencji szympansa xD


@Lake_Titikaka: dlatego wykopalem ten wpis. Mam nadzieje ze te idiotyzmy przeczyta jeszcze wiecej osob na wykopie i wszyscy beda wiedziec jaki poziom prezentuje soba @easy_idle

bordo ponad wszystko ^^
  • Odpowiedz
Trochę się już gubicie... wandal, wandalem, ale jak można kogoś łańcuchem przykuć w XXIw? Niewolnictwo się już skończyło.
Przykro mi, ale przesadził i musi ponieść jakieś konsekwencje.
  • Odpowiedz
Ja p**. Rozumiem jakby to był jakiś samosąd na tym wandalu to RPO by to tak traktował, ale zwykła likwidacja szkody, za którą musieliby wszyscy płacić?! Przecież to praca społeczna. Nasze prawo, takie super, tak samo ten lewicujący RPO. Niech Ci wszyscy prawnicy i fachowcy od siedmiu boleści w d* włożą te swoje prawo, niech już nic więcej nie piszą i zatrudnijmy tych kolesi co piszą prawo w USA...
  • Odpowiedz