Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki i Mirabelki! Rozstrzygnijmy to raz na zawsze! Kto powinien zagrać Jokera w kolejnym filmie co by nie spitolic sprawy jak Leto?! Jak dla mnie to jest najlepszy typ. Swoje zdjęcia lub nazwiska dajcie w komentarzu.

A ankieta? Który waszym zdaniem był najlepszy z tej trójki?

Taguje #film #dc #dccomics #komiksy #batman #joker
N.....s - Dobra Mirki i Mirabelki! Rozstrzygnijmy to raz na zawsze! Kto powinien zagr...

źródło: comment_uoWjrWI0zDPTDq1LKBfd7h5pjNjSShMb.jpg

Pobierz

Który z tych aktorów najlepiej sprawdził się?

  • Jared Leto 8.8% (13)
  • Jack Nicolson 21.1% (31)
  • Heath Ledger 70.1% (103)

Oddanych głosów: 147

  • 23
@Nomadus: Podobno w nowym filmie o Jokerze ( nie kolejna cześć suicide squad czy film o nim i harley quinn bo tam wciąż gra Leto ) brany jest pod uwagę leonardo dicaprio ( ͡° ʖ̯ ͡°), nawet chęć zagrania Jokera ma ten Niggas co grał czarnego "L" w netflixowym death note ()
@Nomadus: Leto nie spitolił sprawy. Zagrał tak, jak scenarzyści chcieli. Szkoda, że zrobili z niego postać dla nastolatek, bo Jared byłby genialny gdyby mógł zagrać "normalnego" Jokera.
@DywanTv: I to było dla mnie 10 minut za dużo XD Już nawet nie wspomnę o kompletnym zaprzeczeniu istoty relacji z Harley. A co do oddzielnego filmu to niech będzie ale żeby z SS łączyło go tylko to że gdzieś w tym uniwersum batman sobie siedzi w jaskini.
@Asterling: Poczytaj trochę komiksów. Joker z SS to mieszanka paru wersji z komiksów, nie kiedy bardziej lub mniej podobnych do "oryginału". Mi się ta wersja totalnie nie podoba(głównie dlatego, że dla mnie Leto byłby idealnym klasycznym Jokerem, a nie popapraną wersją), no ale co poradzić. Mieli pomysł, jak dla mnie totalnie nie wyszło, i teraz chcą wprowadzić kolejnego Jokera z kolejnej ziemi. Dla mnie głupota.
@Asterling: I tak uważam, że to jest bardzo fajny Joker. Argument "że w komiksach było inaczej" jest z dupy. Ledger mi się podobał najbardziej, ale Leto to świetny aktor i tkwi w tym Jokerze wielki potencjał.
@realbs: Jokera znam bardzo dobrze akurat więc dokształcać się nie muszę. Zresztą nie słyszałem jeszcze o tak zrypanej wersji Jokera który nawet podobny nie jest do Jokera z wyglądu. Leto może i byłby dobrym tradycyjnym Jokerem ale na pewno nie był dobrym Jokerem w SS.