Wpis z mikrobloga

Elo koledzy z #agh, sprawa jest taka. Mam niezaliczony basen z 2 semestru pierwszego roku. Problem w tym, że nie mam żadnej informacji na temat warunku (a chyba muszę taki zapłacić?) w Wirtualnej Uczelni czy na mailu używanym do korespondencji z uczelnią. Dodam, że zmieniłem kierunek studiów po pierwszych dwóch tygodniach drugiego semestru. Czy to możliwe, że coś im się wtedy pomieszało i cichaczem uda mi się normalnie zaliczyć rok bez wfu i płacenia warunku, czy po prostu muszę sam do nich podbić i ogarnąć temat?
  • 8
Problem w tym, że nie mam żadnej informacji na temat warunku (a chyba muszę taki zapłacić?) w Wirtualnej Uczelni czy na mailu używanym do korespondencji z uczelnią.


@RevSlav: Uwielbiam takie zdania :D
A masz zal w ocenach?
@Jone: @itaktojest: Właśnie w ocenach wgl mi się wf nie wyświetla. A oprócz tego mam kompletną tabelkę i wszystkie oceny. Wf zniknął z niej tak gdzieś z końcem semestru xD

edit: wszedłem teraz w rozliczenia finansowe z uczelnią i tam mam, że nie mam żadnych zaległości finansowych xD
@RevSlav: Historie z zaliczaniem zaległego WF-u (albo innych gównoprzedmiotów) tuż przed obroną już na AGH słyszałem. Radzę Ci ogarnąć sprawę, bo wyciągną to w najmniej oczekiwanym momencie.