Wpis z mikrobloga

MOI MILI!

Jestem zaszczycony, że moja skromna osoba ma możliwość ogłosić taką cudowną wiadomość ;3
Komunikat miał napisać @d0t3r ale coś się ociąga ;c
Wraz z @wielka_glowwa @Jormungand i @Theia mamy mały komunikat!

Po półtora roku od ostatniej imprezy wykopparty wraca do Bresl… WROCŁAWIA!
Przygotujcie wizy i paszporty, nauczcie się podstawowych ukraińskich zwrotów. Przygotujcie się na wszechobecną różnorodność ludzi na mieście. O portfelach i godności nie wspominam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A więc, podstawowe kwestie

Kiedy? 25 listopada 2017, Sobota
Gdzie? Wrocław, Piwiarnia Warka, ul. Świdnicka 8
Godzina? 18
Wejście? Płatne 15 zł do odbioru na barze Jest to sprawdzony sposób z poprzednich imprez na który nikt nie narzeka.

Lokalizacja jest wręcz cudowna, kilka minut spacerem do rynku. W pobliżu KFC, Pasibus, dla upartych McDonald na rynku a tuz obok Burger King. Lokal jest klimatyzowany, przestrzenny i będzie dużo miejsca na różne atrakcje. Standardowo, czeka nas karaoke, alkohol, ślązacy, więcej alkoholu, dobrze dobrana muzyka(w której będę maczał palce :>) i cudowne towarzystwo miejscowych ludzi. Mogę zapewnić że #wroclawskiewykopparty i #wroclawskiewykoppiwo są najlepiej zgraną ekipą ludzi która zadba o każdą przyjezdną osobę na imprezę. Jak co imprezę będę miał też przyjemność zaprosić was na bifor i after po imprezie by ładnie i przyjemnie się pożegnać. Czeka nas wiele atrakcji o których opowiemy w przyszłych wpisach, więc stay tuned ( ͡° ͜ʖ ͡°) baza noclegowa będzie podana z czasem w innych wpisach, więc nie macie się czego bać. Na pewno ekipa ze śląska będzie bookowała hostel, warto odezwać się do nich i dołączyć do fantastycznej grupy ludzi w celach zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na ten moment proszę wszelkie wybrane miasta o przygotowanie podstawowych dokumentów jak: dowód osobisty, paszport, karta polaka, wiza na Ukrainę, pisemna zgoda na przetwarzanie danych, certyfikat znajomości ukraińskiego i niemieckiego na poziomie A2. Chyba ze wejdzie kolejna ustawa o kontrolach granicznych, to będziemy was informować! Ukraińska enklawa na terenach poniemieckich znajdująca się w Polsce ugości was najcieplej jak się da! ʕʔʕʔʕʔ

Na koniec od siebie powiem ze nic mnie tak nie cieszy jak móc pomagać w organizacji takiej imprezy. To cudownie że mogę się jeszcze mocniej utożsamić z tym miastem ;3

Zapraszam do zapisywania się na event Czekamy by was spotkać! ;333

Teraz lekki spam
#wroclawskiewykopparty #wroclawskiewykoppiwo #slaskiewykopparty #slaskiewykoppiwo #trojmiejskiewykopparty #trojmiejskiewykoppiwo #krakowskiewykopparty #wykopiwowarszawa #piwowpoznaniu #wykoparty #zlotfanowidola
A.....h - MOI MILI!

Jestem zaszczycony, że moja skromna osoba ma możliwość ogłosić...

źródło: comment_YKSEonmZ3KiZKbLWSwMsewf9BVfS3QUI.jpg

Pobierz
  • 339
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.