Wpis z mikrobloga

@jenerau: wiem co chce nosić tylko po prostu chciałem podpatrzeć u innych. Taki kulturysta startujący na Mr. Olympia wie jak ćwiczyć ,ale bym mieć jakiś głos z zewnątrz i inspiracje też ma trenera. Ja chciałem tak samo a ty mi jakiegoś kondona poleciłeś co się pomazał niezmywalnym mazakiem.
@pivoXIV IMO do dobrego casualu wystarczy wiedzieć co kupować na daną porę roku (chinosy, plain t-shirty, swetry, buty, kurtka skórzana etc), kupować to patrząc na 3 rzeczy:

1) krój & Materiały - ogarniać materiały, typu t-shirty najlepiej 100% bawełna, swetry to wełna czy 50% bawełna 50% wełna etc. No i kroje, żeby dobrze to na Tobie leżało, np krótkie spodenki na lato lekko przed kolano, proste, 100% bawełna, żeby nie podwijaly się
@pivoXIV: Jak oceniasz mnie względem tatuaży (i tylko nich, o innych wadach nie wspominasz!) to gratuluję zamkniętego światopoglądu ;) Tatuaże nie wpływają na wiedzę, na relacje z ludźmi, na zaangażowanie i miliony innych spraw. Ja wraz z upływem czasu zrezygnowałem z oceniania ludzi na podstawie takich przesłanek i daję szansę każdemu, uprzedzenia-upośledzenia. Niech więc pozostanę dla Ciebie "pisanką", może to i dobrze. Pozdrówki.