Wpis z mikrobloga

@01010101013: #dej na papierosy bo mam horom curke. A tak na poważnie, jedna będzie kopcic całą ciąże i urodzi 4,5 kg Brajanka 10/10, całe zycie zdrowy, mądry, bez alergii a druga bedzie na diecie, bedzie dbała o siebie w ciazy a dziecko ledwo się urodzi, zaraz szpital choroby alergie itp. I to jest właśnie ta niesprawiedliwość, nie ma w tym reguły i nie koniecznie alergie biorą sie od palenia w ciąży.
@01010101013 juz samo to jak wyglądają te matki i co mają wpisane w profilach moze dużo powiedzieć... widac ze typowe karynki dresiary, które inteligencja nie grzeszą. Tylko dzieci szkoda, że przez głupotę matek mogą mieć od urodzenia problemy zdrowotne
@01010101013: Można palić w ciąży i urodzić zdrowe dziecko, co nie zmienia faktu, że jest to niepotrzebne ryzyko. Dla mnie kobieta, która nie potrafi zrezygnować z palenia dla dobra własnego dziecka, a do tego pisze o tym problemie tak beztrosko, jest po prostu beznadziejnym materiałem na matkę. Przypomina mi się zawsze moja sąsiadka, która chwaliła się, że paliła całą ciążę i jakoś córkę urodziła zdrową. Ale już nie zauważała, że córka
@Tosiek14: Early Exposure To Tobacco Smoke Causes Asthma And Allergy
Date:
July 24, 2008
Source:
Karolinska Institutet
Summary:
Babies exposed to cigarette smoke before birth or during the first months afterwards run a greater risk of developing asthma and allergy. It is a well known fact that babies are harmed by tobacco smoke in numerous ways, but it has always been difficult to separate the effects of the mother smoking during