Wpis z mikrobloga

@porBorewicz07: A narzekałem że nawet kopiejki miedzianej nie mam... i po 5 minutach krzyż wyskoczył :D XD Niestety środek ostro #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może być z I WŚ lub z II WŚ ale podobno żadne walki ani nic się na okolicy nie działy tylko Rosjanie jeździli z gospodarstwa do gospodarstwa i Niemców szukali.
  • Odpowiedz
@Biszkopcik: Łoo panie :D Jak byś miał jakieś klamry czy coś na wymianę na jakieś sreberka to można pomyśleć :D Zazdro marki srebrnej bo takiej nie mamy w ekipie :v Klamrę to ja mogę jedynie na zdjęciach pooglądać nie licząc kupionej czy klamry produkowanej lokalnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@wciagaczrogali: Prusy Śląsk zajęły. Zajęcie Śląska przez Prusy było przecież klasycznym zaborem, poprzedzonym trzema krwawymi „wojnami śląskimi”. Prusy napadły sąsiada i wykorzystując przewagę militarną doprowadziły do aneksji całego regionu.
  • Odpowiedz
@dubstep: Nie za krzyż żelazny XDD Raczej żaden archeolog tego nie uzna za "zabytek" ważny do uratowania od ZŁODZIEJSKICH RĄK POSZUKIWACZY SKARBÓW!111 A inne rzeczy to wiadomo. Niech w ziemi zgniją niż miałbym iść za to dostać wyrok. No chyba że za meteoryty też można iść siedzieć XD
  • Odpowiedz