Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #carboners #jaciejakietodobre

Kia Stinger, wiem że zaraz się zlecą piewcy- jedynej, niepowtarzalnej nacji produkującej najlepsze tedeiki na świcie. Także garść faktów, prezentowany model ma silnik 3,3 V6 biturbo, 370 KM napęd na obie osie. Posiadaczy VW i innych Audi informuje że cena za auto będzie zaczynała się od 149 000 zł, a top model będzie kosztował maksymalnie 234 000 zł. Także bardzo ładnie namiesza na rynku.
hypation - #motoryzacja #carboners #jaciejakietodobre

Kia Stinger, wiem że zaraz s...

źródło: comment_YuGHfxR44ha1OenxX2nnnnWAsukOtHqG.jpg

Pobierz
  • 192
już niedługo dużo tego będzie jeździć.


@fesaczi: > już ostatnio widziałem w Wawie czerwona,

@Artur-: w Wwa są dwie czerwona właśnie i na WN szara(zajebista). Cud miód i malinki, no tył wygląda jak Maseratti. Zakochałem się.
@hypation: To białego kruka widziałem się okazuje :). Zdecydowanie to auto namiesza i raczej znaczek KIA nie będzie temu przeszkadzał, bo wyglądem się broni z ręką w nocniku.
@hypation: Czy namiesza to sie okaze. Bym nie byl taki pewien.

Jezdzilem jakis czas Optima. Wszyscy bija piane, a dla mnei to taki sobie samochod. Niby dobrze wyposazony a wykonczony slabo. Samo wyposazenie zalatuje tandeta jak w chinskiej wiezy i tanich gadgetach z aliexpress .

Mimo,ze VW nie lubie to trzeba obiektywnie powiedziec,ze do takie Passata optima nie ma startu poza wygladem (ktory jest z kolei mocno subiektywna sprawa).

A sama
#!$%@? namiesza.


@BuzzKillington: argument kompletny, sułtan dywagacji.

Kia Optima czy Hyundai i40też miała być tańsza a równie dobra. Tym bardziej w jeszcze wyższej klasie, gdzie bardziej liczy się marka, nie będzie tego dużo na drogach.


@BuzzKillington: w wyższej liczy się marka? Chyba dla wąsatych januszy co to muszą mieć niemca w garażu. Z takim wyposażeniem plus aktywne zawieszenie to niemiec zaczyna się 60 tys drożej, a oprócz marki to nie