Wpis z mikrobloga

Mirasy, dzisiaj szefowa w #pracbaza chciał ze mną porozmawiać i mówi uwaga #logikarozowychpaskow " słuchaj mikrussse wiem że wywiazujesz się z obowiązków i robisz target (dział handlowy) ale w dzienniku aktywności 60% to wykop" no xd rozumiem że pszypau. I tu moje pytanie, czy jak podłącze się z prywatnego neta to nie będą mieli wglądu? Służbowy laptop jest. Albo ewentualnie inne solucje (oprócz nie oglądania Mirko, Mirko for ever)
  • 16
Spotkałem sie swego czasu z programami typu Little Brother itp, które poza monitorowaniem sieci miały też pluginy do instalacji na kompach. Jak to obcnie wygląda - ciężko powiedzieć. Może zwykły monitoring sieci wystarczy zwłaszcza że 99% naszej aktywności na kompie do tego sie sprowadza. nawet gierki juz chyba w większosci sieciowe...
@Mikrussse:
a) wywiązujesz się z obowiązków
b) robisz target
c) nie dostałeś żadnych uwag, że coś nie zrobione, spóźnione

To niech się odwali. To jest najgorszy typ szefa. Ja szczerze gdybym miał pracowników to jak robota jest zrobiona na czas i dobrze - nie ma zawalonych terminów i czerwonych alarmów to mi wsio rybka co robią na kompie.
@Mikrussse: jak pracowałem w jednym korpo mieliśmy też monitorowanego neta.
Nie wiem jak u was jest skonfigurowana sieć ale zapewne wszystko leci przez proxy i stąd mają monitoring. Więc pierwsza rzecz, spróbuj wyłączyć proxy i zobacz czy działa Ci wszystko normalnie (outlook net etc). Może macie w firmie wifi dla gości, jeżeli tak to wyłączenie proxy i sieć gości rozwiązuje problem.
Przynajmniej ja tak korzystałem z wykopu,yt i innych zabronionych w