Wpis z mikrobloga

Ja popieram, już teraz nie ma gdzie stawać i często obserwuje się postój w niedozwolonych miejscach. I zanim ktoś napisze o KM, to niech pamięta o osobach wykonujących pracę kierowcy.
Zaparkuj sobie na jakiejkolwiek ulicy z torowiskiem tramwajowym 'gdzie chcesz'. Przez chwile byłem dostawcą i zawsze starałem się parkować tak, żeby nie utrudniać ruchu/nie łamać przepisów. Bardzo często denerwowałem się na brak miejsc.
@sebe13: jeżdżę samochodem, dziecko. Też wkurzam się gdy mam problemy z parkowaniem. Tylko, w przeciwieństwie do Ciebie, nie uważam, że prawo do parkowania ma być stawiane wyżej od przepisów drogowych. Nie tędy droga - lobbuj miasto za budową parkingów, poprawieniem komunikacji miejskiej, a nie za robienie z przestrzeni publicznej jakiegoś Bangladeszu.
Też nie uważam, że powinno się łamać przepisy drogowe, ale zaatakowałeś mnie jak typowy gimbus, który nigdy nie zaparkował o metr za blisko do skrzyżowania.\
@sebe13: hm, ja zaatakowałem? Nie ja wyjechałem z tekstami o hulajnodze...
Sorry, ale mamy w Krakowie poronioną sytuację - brakuje miejsc parkingowych, ale miasto zamiast tworzyć nowe to bawi się w powiększanie strefy, nadal rozdaje bez pomyślunku darmowe abonamenty parkingowe, wyznacza miejsca postojowe niezgodne z prawem... Jako kierowca jestem tym skrajnie wkurzony i bardzo się cieszę, że miasto teraz będzie musiało w jakiś sposób zadziałać.