Wpis z mikrobloga

Mirki i Miraski kolejny artykuł dla Byznesmenów, który krok po kroku przeprowadzi Was przez proces zakładania firmy. Niby wszystko fajnie jest wytłumaczone na stronie CEIDG, ale sam popełniłem kiedyś kilka błędów. Z tego powodu zebrałem wszystko w jedno miejsce dla Was. Powodzenia w zakładaniu działalności!

Link do artykułu

#wlasnafirma #firma #dzialalnoscgospodarcza #biznes #prawo #byznes #byzneszrakiem
oscar_rak - Mirki i Miraski kolejny artykuł dla Byznesmenów, który krok po kroku prze...

źródło: comment_hrgnTcsaMRNnxr6NtyYwlgMvMQezNflg.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
strona zaspamowana jakimiś popupami i innym syfem, jak ktoś będzie chciał się zapisać na newsletter to sam znajdzie to nowa moda na #!$%@? odwiedzających przez żebranie o zapisanie się ?
  • Odpowiedz
  • 0
@oscar_rak A w porządku, dzięki. Jak narazie przynajmniej ;) Szukam nowej pracy na etacie, w obecnej zrobiło się strasznie źle. Dobrze, że wypalilem od razu ze swoim "biznesem" bo z perspektywy czasu można trzezwiej spojrzeć. Wyliczylem, poczytałem trochę (robię to dalej) i na chwilę obecną nie byłbym w stanie chyba otrzymywać wyników finansowych jakich bym chciał ;-) więc szukam dalej. Pozdro.
  • Odpowiedz